Ewa Chodakowska ambasadorką i projektantką biżuterii. Honorarium oddała innym kobietom

Ewa Chodakowska w swoje urodziny zapowiedziała, że w tym roku szykuje dwa duże projekty, a po nich "wciska hamulec". Jeden z nich właśnie dziś ujrzał światło dzienne. Chodakowska przy okazji projektu wsparła również inne kobiety.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska od 10 lat jest na rynku jako trenerka i propagatorka zdrowego stylu życia. Kilka dni temu, bo 24 lutego Ewa skończyła 37 lat. Pod urodzinowym zdjęciem przyznała, że w maju "wciska hamulec" i zamierza trochę odpuścić. Gwiazda zapowiedziała jednak, że szykuje dwa duże projekty, a jeden z nich został ogłoszony. 

Ewa Chodakowska projektantką i ambasadorką W.KRUK

Trenerka od kilku dni mówiła o tym, że już wkrótce światło ujrzy jeden z jej projektów, który jest dla niej bardzo ważny. Fani próbowali dopytywać gwiazdę, ale Chodakowska nie pisnęła ani słowa, aż do dziś. Na jej profilu pojawiło się krótkie wideo, które zapowiada całą współpracę z dobrze wszystkim znaną marką W.KRUK. - Z ogromną dumą i radością, przekazuje w Twoje ręce elekt półtorarocznej pracy -pisze Ewa na Instagramie. -Ten projekt jest jednym z najbliższych memu sercu i jest ściśle powiązany z moimi działaniami charytatywnymi.. Kontynuując akcje „STOP PRZEMOCY” - dodaje. To jednak nie koniec wspaniałych wiadomości, które w środowe przedpołudnie zdradziła Chodakowska. Trenerka zdecydowała przekazać całe swoje honorarium na dom „SOWA” , który działa z ramienia centrum praw kobiet. W tym domu, jak napisała Ewa ukrywają się ofiary przemocy. Gwiazda dodała, że nie jest ona sama na szczycie swojego sukcesu, ale jest z każdą ze swoich fanek, które będzie wspierać choćby nie wiem co. - To jest moja MISJA - pisze Ewa. 

 

Nie da się ukryć, że kampania robi naprawdę wrażenie, a większość z obserwatorek przyznaje, że to co zrobiła Ewa jest naprawdę piękne i nie chodzi tu tylko o biżuterię, ale przede wszystko o jej dobre serce. Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy Chodakowska wspiera akcje charytatywne

Ile kosztuje biżuteria Ewy Chodakowskiej dla W.KRUK? 

Ewa Chodakowska tworząc wszystkie swoje biznesy zawsze stara się żeby w jej ofercie było coś dla każdego i na każdą kieszeń. W przypadku biżuterii W.KRUK było dokładnie tak samo. Przedział cenowy waha się od 99 zł za kolczyki do 1090 zł za naszyjnik. Oczywiście są również inne rzeczy za 300,500 czy 700 zł. Tak jak pisaliśmy wyżej, dla każdego coś się znajdzie. Warto podkreślić, że biżuteria wykonana jest z naprawdę dobrych jakościowo materiałów, zresztą sama marka z tego słynie. 

Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu. Kupicie coś sobie? A może zrobicie komuś prezent z biżuterii zaprojektowanej przez Ewę Chodakowską. 

ZOBACZ TEŻ: Ewa Chodakowska spełniła właśnie jedno ze swoich największych marzeń

ZOBACZ TEŻ: Ewa Chodakowska minęła się z powołaniem. Trenerka zaśpiewała, a fani oniemieli

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.