Dorota Szelągowska schudła 30 kilogramów! "Nigdy nie napiszę książki o odchudzaniu"

Dorota Szelągowska niedawno zaskoczyła wszystkim swoją odmienioną figurą. Dziennikarka jakiś czas temu została mamą, a teraz przyznaje się do tego ile schudła i jak jej się to udało.
Zobacz wideo

Dorota Szelągowska od kilku dni jest szczęśliwą posiadaczką Telekamery. Dziennikarka otrzymała ją w kategorii "Osobowość roku". Nie sposób się z tym nie zgodzić, bo programy, które prowadzi są uwielbiane przez widzów, a liczba fanów na Instagramie ( jest ich prawie 460 tysięcy) świadczyć może o tym, że fani ją po prostu uwielbiają. 

Wzrok wszystkim nie tylko przez ostatnie kilka dni skierowany bez ze względu na Telekamery, ale również odmienioną Szelągowską. Gwiazda już jakiś czas temu pochwaliła się swoją metamorfozą, a teraz w rozmowie z dziennikarką z Jastrząbpost.pl zdradziła ile udało jej się schudnąć i jak. 

Dorota Szelągowska schudła kilkadziesiąt kilogramów

Dorota jakiś czas temu została mamą. Choć od tego momentu minęło już trochę czasu, to przez prawie rok gwiazda walczyła z pociążowymi kilogramami. Teraz schudła aż 30 kilogramów i zdradza jak jej się to udało! 

- Mniej jem. Nic specjalnego. To też łatwo zgubić kilogramy, jak się przytyje 30 kilo w ciąży. Przez rok mi prawie nic nie zeszło, a teraz zaczęło schodzić. Nie jem po 18, nie jestem specem od diety i nigdy nie napiszę książki o odchudzaniu i nikomu nie będę doradzać. Jestem na diecie pudełkowej, nie jem po 18 i koniec. Myślę, że każdy kto naprawdę się za siebie weźmie schudnie - mówi w rozmowie z Jastrząbpost.

Dziennikarka powiedziała A i mówi, że to jeszcze nie koniec. Dorota ma jeszcze jeden cel na kolejne miesiące. 

Lepiej mi z tym, bo moja praca jest też fizyczna, więc lepiej mi z tym, kiedy nie ma tych kilogramów. Nie łamie swoich zasad, jak coś postanowię, to coś postanowię. Jeszcze mam 8 kilo do schudnięcia i wtedy sobie pozwolę na wszystko.

- przyznaje w wywiadzie. 

Nie da się ukryć, że metamorfozę Szelągowskiej widać gołym okiem. Z tego co mówi to tylko zasługa diety, bo nie wiemy o żadnych treningach, ale podejrzewamy, że ilość programów i małe dziecko również daje jej się we znaki, a efektem ubocznym są lecące w dół kilogramy. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! 

 

ZOBACZ TEŻ: Tak schudła Dorota Szelągowska 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.