Wendzikowska na Instagramie "Pytacie, jak udało mi się tak szybko wrócić do figury sprzed ciąży". Odpowiedziała

Anna Wendzikowska już kilka miesięcy po porodzie zachwycała swoją niesamowitą figurą. Wielu fanów zastanawiało się, w czym tkwi jej sekret. Teraz dziennikarka opowiada o tym na Instagramie.
Zobacz wideo

Anna Wendzikowska jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich swoją decyzją o bardzo szybkim powrocie do pracy, po urodzeniu drugiego dziecka. Niektórzy nie rozumieli jej decyzji i w sieci wylał się na nią hejt. Wendzikowska tym razem nie wchodziła w dyskusję z obserwatorami i robiła swoje. Dziennikarka jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie regularnie publikuje swoje zdjęcia. Tutaj po porodzie również nie obyło się bez kontrowersji, ale fanów i tak głównie interesowało to, jak udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży. W jednym z wywiadów Ania o tym już mówiła, ale liczba pojawiających się pytań na Instagramie skłoniła ją do tego, że napisała o tym pod jednym z najnowszych zdjęć. 

Anna Wendzikowska o powrocie do formy po ciąży 

Dziennikarka od zawsze mogła pochwalić się szczupłym ciałem, jednak jak wiadomo powrót do formy po ciąży jest dla jednych łatwy, a dla innych to proces, który musi trwać. Jest wiele czynników, które oczywiście korzystnie wpływa na zgubienie pociążowych kilogramów i powrót do sylwetki sprzed urodzenia dziecka. Do takich zalicza się: aktywność fizyczną przed ciążą i w trakcie ciąży, zdrową dietę, a także przede wszystkim dobre geny. W czym tkwi więc sekret Wendzikowskiej? 

Często pytacie, jak udało mi się tak szybko wrócić do figury sprzed ciąży.. przede wszystkim aktywny tryb życia: głównie bieganie od jednego dziecka do drugiego oraz w górę i w dół po schodach, geny: dzięki, mamo i tato.

- napisała pod zdjęciem w basenie. 

 

Gwiazda jest również miłośniczką sportów zimowych. Podczas ferii jeździła na snowboardzie. A jak wygląda jej dieta? Jakiś czas temu Anna Wendzikowska pochwaliła się na Instagramie, że zdecydowała się na WyświetltenpostnaInstagramie.

PostudostępnionyprzezAniaWendzikowska(@aniawendzikowska) Lut23,2019o4:49PST

" class="art_link" rel="dofollow"> catering dietetyczny od... Ewy Chodakowskiej. Dziennikarka nie zdradziła jednak na jaką dietę się zdecydowała i ile spożywa dziennie kalorii, ale dzięki pudełkom może spędzać więcej czasu z dziećmi, a nie siedzieć w kuchni i gotować. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.