Natasza Urbańska kusi seksownym ciałem na wakacjach. Fani: "Jak lamparcica"

Natasza Urbańska postanowiła porzucić na chwilę zimną Polskę i poleciała na Zanzibar. Jej relacja na Instagramie rozgrzewa fanów do czerwoności.
Zobacz wideo

Natasza postanowiła wspólnie z mężem udać się na urlop na Zanzibar. To jeden z bardziej popularnych kierunków, bo widoki w tym miejscu są naprawdę niesamowite. Para nie szczędziła sobie czułości, a w sieci pojawiło się sporo zdjęć aktorki w objęciach Janusza Józefowicza. Fani patrzyli jednak głównie na figurę aktorki, która jest naprawdę niesamowita. 

Natasza Urbańska od lat zachwyca swoim boskim ciałem. Aktorka, która pracuje w teatrze Buffo sporo godzin w ciągu tygodnia spędza na sali treningowej, gdzie tańczy. Jak wiadomo, taniec nie tylko doskonale spala tkankę tłuszczową, ale również modeluje ciało. Ponadto gwiazda na aktywny styl życia. W wielu wywiadach podkreślała, że kiedy tylko może to wspólnie z rodziną jeździ np. na rowerach

 

Fani porównywali aktorkę do Jane z filmu "Tarzan". Jeden z fanów nawet przyznał, że długo czekał na takie zdjęcie na profilu gwiazdy. 

Ach, Nataszko..  Długo kazałaś czekać na tak apetyczne ujęcie, lecz zaiste warto było, oj warto! Oby więcej takich smakołyków, bom łasy na słodycze. Udanego wypoczynku i mocy wrażeń!

- napisał. 

Wielu fanów pisało także, że Natasza Urbańska jest ich ogromną motywacją. A was do czegoś zmotywowała? 

ZOBACZ TEŻ: Kinga Rusin rozebrała się na Instagramie. Dziennikarka robi to w słusznej sprawie

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek-Majdan straciła motywację do treningów? Prosi fanów o pomoc

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.