Jennifer Lopez uczy się tańca na rurze. Na Instagramie pojawiło się wideo

Jennifer Lopez jest obecnie w trakcie przygotowań do roli w nowym filmie. Przy okazji kolejnej produkcji nie zabrakło dla niej nowych wyzwań. W związku z tym, JLo musi nauczyć się tańca na rurze. Na Instagramie pojawił się filmik tańczącej gwiazdy - to jak tańczy i jak wygląda, robi ogromne wrażenie.
Zobacz wideo

Jennifer Lopez uczy się tańca na rurze

Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć JLo na wielkim ekranie w produkcji "Hustlers". Jest to film jest oparty na artykule, o historii grupy striptizerek, które manipulowały bogatymi bankierami z Wall Street i wyciągały od nich ogromne sumy, który ukazał się w magazynie "New York Times". Lopez wciela się tam w rolę jednej ze striptizerek i właśnie dlatego musi opanować sztukę pole dance (tańca na rurze). Na jednym z instagramowych profili pojawił się krótki filmik pokazujący trening Jennifer Lopez - trzeba przyznać, że radzi sobie świetnie, a do tego wygląda obłędnie.

 

Jennifer Lopez na detoksie od cukru

Już od wielu lat Jennifer Lopez uważana jest za jedną z najseksowniejszych gwiazd na świecie. Zachwyca swoim wyglądem i boskim ciałem, którego zazdrości jej niejedna kobieta na ziemi. W tym roku JLo skończy 50 lat, a patrząc na gwiazdę, mamy wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. W utrzymaniu obecnej (nienagannej) sylwetki pomaga jej partner - Alex Rodriguez, który jest zawodowym sportowcem. Uwielbiają wspólne treningi i motywują się wzajemnie do podejmowania nowych wyzwań. Chętnie dzielą się z fanami filmikami, na których pokazują jak razem trenują na siłowni. Ich treningi są naprawdę wymagające oraz intensywne, ale efekty, którymi może pochwalić się Jennifer z pewnością są warte każdej kropli potu. Jakiś czas temu JLo wraz z partnerem rzucili sobie wyzwanie. Postanowili na 10 dni zupełnie wykluczyć z diety cukier oraz węglowodany. Po 9 dniach aktorka podzieliła się z obserwatorami na Instagramie efektami przeprowadzonego detoksu - efekty zachwyciły fanów.

Czyżby detoks od cukru i węglowodanów był pierwszym krokiem w przygotowaniach do nowej roli?

 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA