Shakira boksuje z policjantami w Miami. Forma piosenkarki zaskakuje

Shakira w tym roku skończyła 42 lata. Piosenkarka od początku swojej kariery zachwyca seksowną figurą i kobiecymi kształtami. Teraz pokazała swoje inne oblicze.
Zobacz wideo

Kiedy po raz pierwszy w telewizji pojawił się teledysk do piosenki "Whenever, wherever" wszyscy nie tylko byli pod wrażeniem głosu gwiazdy, ale przede wszystkim jej seksownej sylwetki. Przez lata Shakira uważana była i w sumie nadal jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Lata ćwiczeń objawiają się tym, że piosenkarka do dziś ma płaski brzuch i krągłe pośladki

Jej jednak najmocniejszą stroną od zawsze był taniec. Choreografie, które Shakira prezentowała w swoich teledyskach wymagały sporego wysiłku, ale też talentu. Z wywiadów, które udzielała dowiadujemy się również, że piosenkarka trenuje z trenerką personalną Anną Kaiser. Jej metoda opiera się na 6 tygodniowym planie treningowym, gdzie wykonuje się trening dwa razy dziennie: 30 minut rano i 30 minut wieczorem. Po upływie kilku tygodni wydłuża się sesję poranną i wieczorną do godziny ćwiczeń. W jej treningi HIIT chodzi o maksymalnie spalenie jak największej liczby kalorii i w tym samym czasie wzmocnienie i wyrzeźbienie ciała. Ćwiczenia są różne, ale większość z nich podczas wykonywania angażuje w jednej chwili jak najwięcej partii mięśniowych, dzięki temu w efekcie otrzymujemy szczupłą i umięśnioną sylwetkę. Teraz okazuje się, że Shakira ma jeszcze jedną umiejętność. 

Shakira boksuje z policjantami 

Na Twitterze policji z Miami pojawił się filmik, na którym widać jak stojąca tyłem kobieta wyprowadza naprawdę mocne ciosy proste. Po upływie kilku sekund widać, że jest to Shakira. Nie da się ukryć, że gwiazda ma naprawdę sporo siły i niezłego power'a. Policjant, który trzymał tarczę piosenkarce był pozytywnie zaskoczony widząc, jak gwiazda potrafi mu "przywalić". Wideo stało się hitem internetu. Sama Shakira także nieźle się bawiła, o czym świadczyć może jej uśmiech na twarzy. 

ZOBACZ TEŻ: Oto najgorsze diety 2019 roku. Stosują je Kim Kardashian, Beyonce i Madonna

ZOBACZ TEŻ: Selena Gomez pozuje w bikini na plaży. Jedni twierdzą, że wygląda grubo, inni że perfekcyjnie

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA