Katarzyna Bosacka będzie odchudzała się w nowym programie: "Z Bosacką na diecie" w TVN Style

Katarzyna Bosacka wiosną w TVN Style poprowadzi program "Z Bosacką na diecie". W nowym show dziennikarka wspólnie z innymi uczestnikami będzie odchudzać się na wizji.
Zobacz wideo

Katarzyna Bosacka już po raz drugi będzie odchudzać się na antenie TVN Style. Tym razem w programie "Z Bosacką na diecie" poza nią wystąpi dwójka innych uczestników. W każdym z odcinków widzowie poznają przepisy na dietetyczne dania, wskazówki dotyczące aktywności fizycznej oraz porady lekarzy i psychologów. - Program skierowany będzie do wszystkich, którzy źle czują się w swojej wadze ciężkiej i chcą to zmienić, ale brakuje im motywacji, zacięcia i silnej woli. Chcemy pokazać w tym programie, że sposoby odchudzania, ale też i powody mogą być różne. Dlatego do projektu zaprosiłam dwóch uczestników - kobietę i mężczyznę - którzy równolegle ze mną podejmą wyzwanie - opowiada portalowi Wirtualnemedia.pl Katarzyna Bosacka. 

Katarzyna Bosacka w rozmowie z portalem dodaje również, że niektórzy z uczestników  przejdą operacje, zabiegi chirurgiczne i estetyczne, inni będą ćwiczyć i gotować w domu. Według Bosackiej program ma być maksymalnie poradnikowy. 

Kiedy pierwszy odcinek "Z Bosacką na diecie?" 

Na razie nie ma podanej dokładnej daty emisji pierwszego odcinka, ale będzie to z pewnością wiosną tego roku. Z tego co mówi sama prowadząca osoby, które wspólnie z nią będą się odchudzać są już wybrane. 

Wszyscy jesteśmy w różnym wieku, mamy różną masę ciała, różny stan zdrowia, z różnych powodów chcemy schudnąć. Ja głównie dla zdrowia, ale są tacy, którzy chcą schudnąć z miłości, po to by się zmieścić w wymarzoną suknię ślubną, albo nie chrapać w nocy i nie mieć zadyszki na schodach. Niektórzy z nas przejdą operacje, zabiegi chirurgiczne i estetyczne, inni będą ćwiczyć i gotować sobie w domu. Program - jak to zwykle w moim przypadku bywa - będzie maksymalnie poradnikowy i jak najbardziej użyteczny. Mam nadzieję, że telewidzki i telewidzowie się do nas przyłączą. 

- mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Czy telewidzom przypadnie do gustu taka forma rozrywki? Zobaczymy, niemniej jednak takie programy za granicą są bardzo popularne, a widzowie chętnie je oglądają, o czym świadczyć może ilość produkcji o odchudzaniu

ZOBACZ TEŻ: NFZ stworzył darmową platformę z dietami dla wszystkich. Co oferuje?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.