Qczaj otwarcie przyznaje: "Swego czasu uzależniłem się od sterydów"

Qczaj szturmem zaczął podbijać internet już jakiś czas temu. Fani go pokochali, a stacje telewizyjne niemalże się o niego biją. Qczaj w rozmowie z Wprost zdecydował się na odważne wyznanie.
Zobacz wideo

Do tej pory w Polsce brakowało męskiego odpowiednika Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej, dwóch najpopularniejszych trenerek wśród Polek. Qczaj znalazł w tym niszę i postanowił zrobić biznes. Okazało się, że kobiety właśnie czegoś takiego potrzebowały. Od samego początku Qczaj nikogo nie udawał, był sobą, choć niektórzy ze świata fitnessu uważali, że "pajacuje". - Od tego zaczęła się moja kariera, że w szale fitnessu, gdy ludziom zaczęło się ulewać na widok idealnych ciał, trafili do mnie. Zacząłem wyśmiewać ten kult ciała. Mój pierwszy filmik w trzy dni miał 1,5 miliona wyświetleń – wspomina w rozmowie z Wprost. 

Po tym, jak liczba fanów stale rosła na jego koncie na Instagramie, pojawiły się propozycje z telewizji. Qczaj wielokrotnie prowadził treningi w TVN-ie, a już wkrótce będziemy mogli go oglądać w Polsacie w programie "Dancing with the Stars". Okazuje się jednak, że choć jego życie wygląda teraz jak bajka, to nie zawsze tak było.

Qczaj przyznaje się do uzależnienia od sterydów 

Zanim Qczaj wszedł do świata show-biznesu, to wcześniej był kulturystą i... fryzjerem. Będąc zawodnikiem sportów sylwetkowych, musiał bardzo dbać o wygląd, dietę, a trening był nieodłącznym elementem jego życia. Niestety w pewnym momencie dieta i treningi to były za mało. Wtedy pojawiły się sterydy. Choć większość osób zajmujących się kulturystyką nigdy się do tego nie przyzna, to Qczaj postanowił otwarcie o tym opowiedzieć.

Dwa lata temu byłem fryzjerem, który wygrał zawody kulturystyczne. Człowiekiem z trudną przeszłością. Jestem dorosłym dzieckiem alkoholika, swego czasu uzależniłem się od sterydów, toczę walkę ze stanami lękowymi, chodzę na terapię. Gdyby dwa lata temu ktoś powiedział mi, że wystąpię w „Tańcu z gwiazdami”, nie uwierzyłbym. To było moje marzenie.

- mówi w rozmowie z Wprost. 

Taniec z Gwiazdami 2019 - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać nowe odcinki tanecznego show?

Wiosenna ramówka została ogłoszona już jakiś czas temu. W telewizji Polsat po raz kolejny na parkiecie zatańczą gwiazdy w programie "Dancing with the stars". Z pewnością nie zabraknie emocji, biorąc pod uwagę uczestników, którzy biorą udział w tej edycji. Oczywiście jednym z nich jest także ulubieniec Polek-Qczaj. Pierwszy odcinek już niebawem, bo w piątek 1 marca 2019 o godz. 20 w telewizji Polsat. Transmisja dostępna także online na platformie ipla.tv

 

Ewa Chodakowska jurorką w "Dance, dance, dance". Kogo będzie oceniać? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.