Joanna Jędrzejczyk gościem specjalnym na pierwszej w historii gali UFC w Pradze

Joanna Jędrzejczyk już w przyszły weekend będzie gościem specjalnym UFC on ESPN+ 3 w Pradze. Gala po raz pierwszy zawita do stolicy Czech, a w oktagonie nie zabraknie Polaków.
Zobacz wideo

Choć Joanna Jędrzejczyk nie ma jeszcze zaplanowanej kolejnej walki w UFC, to olsztynianka pojawia się na niej w roli gościa specjalnegoo. Niedawno JJ była gościem specjalnym gali UFC 234 w Melbourne. Tym razem będzie dokładnie tak samo, tyle że podczas gali w Pradze. Już 23 lutego po raz pierwszy amerykańska organizacja odbędzie się w stolicy Czech.

JJ będzie mogła oglądać z bliska walki dwóch Polaków: Jana Błachowicza z Thiago Santosem i Michała Oleksiejczuka z Gian Villante. Zapowiada się naprawdę emocjonujący wieczór. 

Kiedy Joanna Jędrzejczyk wróci do oktagonu? 

Na razie w tym temacie nic nie jest wiadome. Joanna Jędrzejczyk postanowiła jednak wrócić do poprzedniej kategorii wagowej czyli 52 kg. Podczas ostatniej walki walczyła w kategorii 57 kg, jednak przegrana przez jednogłośną decyzję sędziów z Walentinie Szewczenko jeszcze bardziej przybliżyła ją do tej decyzji. 

W 2018 roku JJ stoczyła trzy walki. O ostatniej pisaliśmy wyżej, ale przed nią Polka spotkała się w oktagonie podczas walki rewanżowej z Rose Namajunas, którą ostatecznie przegrała. W lipcu zeszłego roku natomiast wygrała z Tecią Torres. 

Pewne jest, że szybciej niż w klatce Joannę Jędrzejczyk będzie można obejrzeć w kinach. Już 22 lutego obejrzymy drugą część kinowego hitu Patryka Vegi "Kobiety Mafii 2". Z oficjalnego zwiastuna dowiadujemy się, że JJ gra więźniarkę. Jej "współlokatorką" będzie Anka, w którą wciela się Katarzyna Warnke

 
Więcej o: