Anna Lewandowska osiągnęła kolejny wielki sukces. Tym razem w Niemczech

Anna Lewandowska w Polsce jest już bardzo dobrze znana. Choć w Niemczech to jej mąż jest większą gwiazdą, już wkrótce może się to zmienić. Trenerka właśnie osiągnęła kolejny wielki sukces.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska już od dobrych kilku lat zaraża swoją pasją do aktywnego stylu życia tysiące kobiet i mężczyzn na całym świecie. Jej sportowe wychowanie przydaje się również w biznesach, a jest już ich kilka. Lewandowska zaczynała od tego, że prowadziła bloga, gdzie doradzała swoim obserwatorom, jak zdrowo żyć. Później przyszedł czas na obozy, książki, płyty treningowe, zdrową żywność Foods by Ann, aplikację Diet & Training by Ann, centrum treningowe Healthy Center by Ann, aż po kawiarnię ze Healthy Store. Oprócz tego Ania współtworzy i jest pomysłodawczynią portalu dla mam-Baby by Ann. Jak widać, jest tego naprawdę dużo. 

Do tej pory to głównie polskie media kilka dni temu pochwaliła się sesją w jednym z najpopularniejszych magazynów fitnessowych w Niemczech. 

Anna Lewandowska w niemieckiej gazecie Fit for Fun

Fit for Fun to największy niemiecki miesięcznik o tematyce fitnessowej. Główne obszary tematyczne magazynu to aktywność fizyczna i odżywianie. Oprócz tego w Fit for Fun znajdują się porady jak prawidłowo ćwiczyć, jak dobrze się odżywiać oraz informacje z dziedziny medycyny sportowej. Fit for Fun jest wydawany od 1994 roku. To tylko świadczyć może o tym, że Niemcy go uwielbiają. 

Materiał z Lewandowską został zatytułowany "Ich bin Anna", czyli "Jestem Anna". Choć jej męża w Niemczech znają prawdopodobnie wszyscy, to dla wielu Anna Lewandowska może być zupełnie nowym nazwiskiem w niemieckiej branży fitness. Tym bardziej materiał w Fit for Fun jest kolejnym osiągnięciem trenerki. 

W magazynie można nie tylko przeczytać historię, jak to wszystko się zaczęło, ale również poznać ulubione ćwiczenia Ani na mięśnie brzucha i przeczytać z nią wywiad. 

Anna Lewandowska nie zawdzięcza nic przypadkowi. 30-latka jest perfekcjonistką. Już jako mała dziewczynka wykazywała się dyscypliną, ambicjami i determinacją. Trenowała zawodowo karate, w którym zdobywała medale na Mistrzostwach Świata i w innych zawodach na szczeblu europejskim.

- czytamy w Fit for Fun. 

Czy po tym artykule w niemieckich mediach Ania Lewandowska stanie się jeszcze bardziej popularna? Istnieje takie prawdopodobieństwo. Pod zdjęciem, na którym żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się sesją i wywiadem, od razu pojawiło się sporo pytań o camp by Ann w Niemczech. Jeżeli Lewandowska weźmie to pod uwagę, to może być prawdziwy strzał w dziesiątkę! 

 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA