Stachursky już tak nie wygląda. Przeszedł drastyczną metamorfozę. Fani są przerażeni

Jacek Stachursky niedawno zaskoczył fanów nie tylko nowym stylem swojej muzyki, ale przede wszystkim wyglądem. Część jego obserwatorów jest przerażona.
Zobacz wideo

W tym roku Stachursky świętować będzie 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji piosenkarz pojawił się w Dzień Dobry TVN. Fani i prowadzący zwrócili szczególną uwagę na wygląd Stachurskiego. 

Przypomnijmy, że kilka lat temu piosenkarz powiedział, że żywi się energią słoneczną. Andrzej Sołtysik postanowił zapytać, czy artysta nadal to praktykuje. "Wszyscy żywimy się energią i u mnie ma to przełożenie na muzykę" - odpowiedział. To wcale nie uspokoiło jego fanów, którzy po prostu martwią się o swojego idola. 

 

Nie da się ukryć, że na tym zdjęciu Stachurski wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas. Duży spadek masy ciała widoczny jest przede wszystkim na twarzy artysty. Wielu z fanów pyta wprost: "Panie Jacku, czy wszystko w porządku?". Niestety piosenkarz nie odpowiada na te komentarze. 

Stachursky w śniadaniówce mówił również sporo o tym, że przez ostatnie lata skupiał się wyłącznie na muzyce. Czy taka metamorfoza to efekt uboczny ciągłej pracy, czy może piosenkarz rzeczywiście przeszedł na jakąś restrykcyjną dietę i zaczął ćwiczyć? Na razie na te pytania nie znamy odpowiedzi. 

Nowy styl Stachurskiego 

Przemianę Jacka Stachurskiego widać nie tylko na zdjęciach, ale również w jego muzyce. Piosenki są zdecydowanie bardziej rozrywkowe, a teledyski realizowane na najwyższym poziomie. 25 lat jestem w branży. Muzyka to całe moje życie. Jeżeli ktoś chce znaleźć odpowiedź na temat tego co artystycznie drzemie w mojej duszy, to myślę, że utwory są tego najlepszym przykładem" - mówił Stachursky. 

Co myślicie o jego całej metamorfozie? 

ZOBACZ TEŻ: TVN próbował zrobić z niej damę, ale się nie udało. Jak teraz wygląda Patrycja Karczewska?

ZOBACZ TEŻ: Zaczynała od telewizji, teraz jest fit gwiazdą. Metamorfoza Kasi Kępki zaskakuje

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.