Katarzyna Cerekwicka się odchudza. Wybrała popularną dietę wśród gwiazd

Katarzyna Cerekwicka choć ma bardzo kobiece kształty postanowiła przejść na dietę. Piosenkarka idąc śladem innych gwiazd zdecydowała się na jedną z najpopularniejszych diet w polskim show-biznesie.
Zobacz wideo

Niedawno na profilu Katarzyny Cerekwickiej pojawiło się zdjęcie z cateringiem dietetycznym. Na opakowaniu widzimy na ją dietę zdecydowała się piosenkarka. Okazuje się, że wybrała ona post dr Dąbrowskiej znany również jako post leczniczy.

"Śniadanko przyszło" - napisała na Instagramie Katarzyna Cerekwicka i pochwaliła się swoim dietetycznym cateringiem. Jak jej idzie? Z komentarzy pod zdjęciem dowiadujemy się, że Katarzyna Cerekwicka jest dopiero na początku diety, bo kilka dni temu skończyła piąty dzień. Dieta jest bardzo niskokaloryczna, ale efekty potrafią być zaskakujące. Obserwatorzy piosenkarki uważają, że żadna dieta nie jest jej potrzebna, bo wygląda naprawdę dobrze. 

Kasiu, ale Ty masz doskonałą figurę! Nie musisz się odchudzać.
 

Okazuje się, że to nie pierwszy raz kiedy Cerekwicka stosuje ten detoks. Podczas zeszłorocznych wakacji gwiazda również zdecydowała się na post dr Dąbrowskiej. 

Inne gwiazdy na poście dr Dąbrowskiej 

Dieta dr Dąbrowskiej uwielbiana jest przez gwiazdy. Wielką fanką tego metody jest oczywiście Karolina Szostak, której udało się schudnąć 30 kg dzięki tej diecie. Do grona miłośniczek postu leczniczego zaliczają się także: aktorka Sonia Bohosiewicz, gwiazda TVN Małgorzata Rozenek-Majdan, dziennikarka Anna Popek, czy stylistka Malwina Wendzikowska. 

Warto podkreślić, że większość z tych gwiazd chcąc osiągnąć niesamowite efekty nie tylko było na tej restrykcyjnej (bo bardzo niskokalorycznej) diecie, ale również regularnie trenuje na siłowni, czy uprawia inne aktywności fizyczne. 

ZOBACZ TEŻ: Hashimoto atakuje. Te gwiazdy zmagają się z tą chorobą. Jak sobie z nią radzą?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.