Karolina Owczarz pokazała swoją formę przed KSW 47. Fani zachwyceni

Rok temu podczas KSW 42 w Łodzi, w zaledwie 60 sekund Karolina Owczarz pokonała faworytkę Paulinę Raszewską (trenerkę kick-boxingu i muay thai). Teraz Karolina pochwaliła się metamorfozą swojej sylwetki. Jaką prezentuje formę przed KSW 47?
Zobacz wideo

Karolina Owczarz to pochodząca z Łodzi polska zawodowa pięściarka oraz dziennikarka sportowa. W swojej karierze zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Juniorek w kategorii 57 kg. W zawodowym boksie, Karolina zadebiutowała w 2011 roku - wygrała wówczas wszystkie cztery stoczone walki, w tym jedną przez nokaut. Jest medalistką oraz zwyciężczynią wielu imprez krajowych i międzynarodowych. W 2013 roku, Karolina zawiesiła karierę sportową, by całą uwagę poświęcić pracy dziennikarki w telewizji Polsat Sport i rozwijać się właśnie w tym kierunku. Po jakimś czasie zdecydowała wrócić do zawodowego sportu i rozpoczęła szlifowanie swoich umiejętności w rodzinnej Łodzi.

Karolina Owczarz w swoim debiucie podczas KSW 42 w 2018 roku pokonała Paulinę Raszewską (ówczesną faworytkę tej walki) w zaledwie 60 sekund przez duszenie zza pleców, czym zaskoczyła chyba wszystkich fanów MMA.

Metamorfoza Karoliny Owczarz przed KSW 47

Już 23 marca zorganizowana zostanie łódzka gala KSW 47, podczas której Karolina Owczarz zmierzy się z Aleksandrą Rolą. Przy okazji nadchodzącej gali była dziennikarka postanowiła pochwalić się swoją roczną metamorfozą. Na instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać jej sylwetkę sprzed roku oraz obecną.

Boom #1yearchallenge #ksw42 vs #ksw47 - napisała pod fotografią.

Fani nie kryli zachwytu pod przemianą zawodniczki. W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Jest forma
Jest moc super forma najlepsza w Polsce trzymam kciuki
Jaka zmiana!!!! Wow!!!
Petarda!

Walka z Aleksandrą Rolą będzie kolejnym wyzwaniem, które czeka Karolinę Owczarz. Jak sobie poradzi? O tym przekonamy się już 23 marca podczas KSW 47.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.