Małgorzata Socha na obozie Lewandowskiej: 'Nigdy więcej batonika! Obiecuję'

Obozy Anny Lewandowskiej cieszą się ogromną popularnością wśród gwiazd polskiego show-biznesu. Małgorzata Socha również postanowiła skorzystać z motywacji teamu Lewandowskiej i udała się na 'healthy weekend do Zakopanego'. Jak poradziła sobie z wyzwaniami aktorka?
Zobacz wideo

Metamorfoza Małgorzaty Sochy 

Małgorzata Socha obecnie uznawana jest z jedną z piękniejszych polskich aktorek. Zachwyca nie tylko swoim stylem, ale także niezwykle zgrabną sylwetką mimo urodzenia trójki dzieci. Jednak nie zawsze tak było. Aktorka nie zwracała uwagi na to, co ląduje na jej talerzu, miała również problem z regularnym jedzeniem posiłków, co odbijało się na jej sylwetce. Jednak od kilku lat Małgosia przywiązuje uwagę do zdrowej, odpowiednio zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej, dzięki czemu przeszła ogromną metamorfozę i wygląda fantastycznie.

Powrót do formy po trzeciej ciąży

We wrześniu 2018 roku przyszło na świat trzecie dziecko Małgosi Sochy - syn Staś. O powrót do formy aktorka zaczęła walkę w grudniu (3 miesiące po porodzie) i nie ukrywała na swoim Instagramie, że jest ciężko:

Nie oszukujmy się - jestem beznadziejna. Ledwo zeszłam z maty. Nie czekam do nowego roku, biorę się za siebie już teraz! - napisała wówczas na profilu.

Efekty treningów i zdrowej diety aktorki widać już gołym okiem. Małgosia Socha wygląda rewelacyjnie i zdaje się, że już wróciła do formy sprzed ciąży. Nie poprzestała jednak na tym, co już wypracowała i podjęła kolejne wyzwanie - wybrała się na weekendowy obóz Anny Lewandowskiej w Zakopanem.

Małgorzata Socha na obozie Anny Lewandowskiej

Tuż po zimowej edycji tygodniowego obozu w Dojo Stara Wieś, Anna Lewandowska zorganizowała weekendowy obóz w Zakopanem, który rozpoczął się 8 lutego. Pojawiła się tam m.in. Małgorzata Socha, która wrażeniami dzieliła się z fanami na swoim instagramowym profilu.

Obóz przetrwania czas start! trzymajcie kciuki! - napisała Socha tuż przed startem obozu.

Po relacji z obozu, na Instagramie Małgosi Sochy, można wnioskować, że był to intensywny weekend - poranne bieganie w śniegu, różnorodne treningi i aktywność na świeżym powietrzu z pewnością były wyzwaniem dla każdego uczestnika healthy weekendu.

Jak zmotywować do porannego biegania w śniegu??? @annalewandowskahpba to wie! Dziękuję za wszystkie trzymane kciuki! Walczę dalej - napisała po jednym z porannych rozruchów.

Okazuje się, że treningi dały się we znaki nawet wysportowanej aktorce:

Ile to się trzeba naskakać, żeby spalić choćby czekoladę. Nigdy więcej batonika!!! Obiecuję.
 

Po zakończonym weekendzie sama aktorka przyznała, że nie było łatwo, ale było warto. Z okazji zakończonego obozu opublikowała zdjęcie z Anną Lewandowską:

Dziękuję @annalewandowskahpba i wszystkim Wam Dziewczyny za ten healthy weekend! Nie było łatwo, ale było warto! - napisała aktorka.
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.