Dorota Szelągowska pokazała jak schudła. Wiedzieliście, że się odchudza?

Dorota Szelągowska jest jedną z najpopularniejszych architektek w Polsce. Jej program "Dorota was urządzi" jest uwielbiany przez telewidzów. Szelągowska niedawno została mamą, a teraz pokazała odmienioną siebie.

INTERWAŁOWY TRENING ODCHUDZAJĄCY

Dorota Szelągowska podbiła serca publiczności swoją osobowością, którą możemy oglądać w kilku jej programach takich jak "Dorota was urządzi", czy "Dorota inspiruje". Jej dystans i poczucie humoru pokochali telewidzowie, a także fani na Instagramie. Jej profil obserwuje już blisko 450 tysięcy fanów! To tylko świadczy o tym, że Polacy ją uwielbiają! 

Dorota nieco ponad rok temu po raz drugi została mamą. W styczniu 2018 roku na świat przyszła jej córeczka Wanda. Szelągowska ma już 16-letniego syna z poprzedniego związku. Dziennikarka bardzo ceni sobie swoją prywatność, dlatego na temat jej rodziny wiemy bardzo niewiele. W jej social mediach nie zobaczycie zdjęć partnera, czy dzieci, a mimo wszystko jej konto jest bardzo popularne. 

Dorota Szelągowska wraca do formy 

W rozmowie z Vivą Szelągowska przyznała się do tego, że przy drugiej ciąży przytyła 15 kilogramów. Gwiazda śmiała się, że chciałaby żeby zrzucenie tego było tak łatwe jak wizyty u fryzjera. Fani nie zauważyli w jej sylwetce nadprogramowych kilogramów, jednak gwiazda zapewniała, że one rzeczywiście są, ale prędzej czy później się z nimi upora. Ten moment chyba właśnie nadszedł, bo Dorota wrzuciła na swój profil Insta relację, na której napisała: 

Chudniemy, zapuszczamy włosy i starzejemy się.

Dziennikarka zawsze zaliczała się raczej do szczupłych osób, ale najnowsze zdjęcie tylko potwierdza, że efekty odchudzania są naprawdę widoczne. Póki co nie zdradziła, czy to zasługa diety, ćwiczeń, a może jednego i drugiego? Niemniej jednak gratulujemy determinacji, efektów i czekamy na więcej. 

Dorota Szelągowska pokazała jak schudła. Wiedzieliście, że się odchudza?Dorota Szelągowska pokazała jak schudła. Wiedzieliście, że się odchudza? www.instagram.com/dotindotin/

 

ZOBACZ TEŻ: Karolina Szostak wyznaje, dlaczego udaje jej się utrzymać wagę bez efektu jo-jo

ZOBACZ TEŻ: Fani twierdzą, że Doda przesadza z odchudzaniem. Gwiazda publikuje stare zdjęcie i kończy dyskusję

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.