"Dance, dance, dance". Wiemy kto wystąpi. Halejcio, Maślak, Kazadi. Kto jeszcze?

"Dance, dance, dance" już w marcu na ekranach naszych telewizorów. W jury zobaczymy Ewę Chodakowską, Idę Nowakowską i Roberta Kupisza. Na parkiecie z kolei Klaudię Halejcio, Rafała Maślaka, Patrycję Kazadii i wielu innych. Są zaskoczenia?

Szybki trening, który zrobisz w pracy od Ewy Chodakowskiej

Pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany w sobotę 3 marca o godz. 20:05 na antenie TVP2. Jakiś czas temu poznaliśmy prowadzących "Dance,dance,dance" czyli Ewę Chodakowską, Idę Nowakowską i Roberta Kupisza. Wszyscy poza trenerką są lub byli związani z zawodowym tańcem. Ewa ma przyciągnąć przed telewizory swoje rzesze fanów, a uczestników nie oceniać, tylko motywować, jak mogliśmy przeczytać u niej na Instagramie. Kto zatańczy na parkiecie? 

ZOBACZ TEŻ: Ewa Chodakowska jurorką w "Dance, dance, dance". Ile zarobi za odcinek?

Lista uczestników "Dance, dance,dance" 

Pierwszą parą, która sama w social mediach ogłosiła swój udział w programie była Kasia Dziurska z chłopakiem Emilianem Gankowskim. Przypomnijmy, że Dziurska podczas ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" doszła do ścisłego finału, ale ostatecznie musiała ustąpić miejsca Beacie Tadli, która zdobyła kryształową kulę. 

W programie wystąpi sześć duetów. Osoby zaproszone do udziału to postacie znane z telewizji, gwiazdy sportu i estrady. Kolejne pary, które poznaliśmy w czwartek rano to: Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio,Monika Mazur i Dariusz Wieteska, Patrycja Kazadi i Victoria Kazadi

Na czym polega program "Dance, dance, dance"?

Jak sama nazwa wskazuje chodzi o taniec, jednak w odróżnieniu od "You can dance", czy "Tańca z gwiazdami" uczestnicy bardzo dobrze znają choreografie, bo pochodzą one z teledysków największych gwiazd światowej muzyki, a także filmów z tańcem w roli głównej takich, jak "Magic Mike", "Dirty dancing", czy "Blues Brothers". Zadaniem uczestników jest odwzorowanie choreografii z danego teledysku, czy filmu w najdrobniejszym szczególe. Jury oceniać będzie efekt końcowy. 

W każdym z odcinków zobaczymy występ wszystkich duetów, a dodatkowo występ solowy jednej osoby z pary. W kolejnym odcinku po wspólnym układzie tanecznym druga osoba z pary będzie mogła dać pokaz swoich możliwości podczas solówki. Fani już nie mogą się doczekać, bo zapowiadają się naprawdę ogromne emocje. Będzie oglądać? A może już macie swoich faworytów. Dajcie nam koniecznie znać! 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.