Tak trenuje Joanna Przetakiewicz, żeby zostać fit barbie w 6 dni. O co chodzi?

Joanna Przetakiewicz uważana jest za jedną z tych gwiazd, które mimo wieku wyglądają naprawdę dobrze. Projektantka ciężko na to pracuje regularnie trenując i zdrowo się odżywiając. Teraz pyta jak zostać fit barbie w 6 dni. Po co?

Szybki trening, który zrobisz w pracy od Ewy Chodakowskiej

Projektantka jest naprawdę szczupła. Nad jej figurą zachwycają się nie tylko fanki, ale również inne gwiazdy z polskiego show-biznesu, chociażby Ewa Chodakowska, która pisze: -"Mój pracuś najpiękniejszy". Dobrze wiemy, że gwiazda jest bardzo aktywna fizycznie, ale tym razem ma dodatkową motywację, na którą niestety pozostało jej tylko 6 dni. 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz przeprasza Chodakowską i Lewandowską. Za co?

"Czy macie jakieś swoje wypróbowane super sposoby jak zostać fit barbie w 6 dni?"

Pytanie Przetakiewicz jest co najmniej dziwne. Dlaczego chce ona zostać "fi barbie"? Podejrzewamy jednak, że akurat to stwierdzenie jest swego rodzaju przenośnią i projektantka nie myśli poważnie o tym, żeby zostać "barbie". Z podpisu pod filmikiem, na którym widać jak Przetakiewicz trenuje dowiadujemy się, że już w najbliższa niedzielę wydarzy się coś niesamowitego. Jaki to będzie projekt? Póki co gwiazda nie zdradziła, ale to właśnie w tym dniu musi być super fit. 

Joanna Przetakiewicz zdradziła również, że podczas wspólnych treningów z Ewą Chodakowską obie panie świetnie się bawią i motywują nawzajem, a że teraz Ewy nie ma z nią musi sobie radzić jakoś sama. Dlatego prawdopodobnie Przetakiewicz zwróciła się o pomoc do swoich fanów na Instagramie. Większość z nich pisała jednak, że projektantka już ma świetną figurę i nie musi nad nią więcej pracować. 

 

Jak na co dzień trenuje Joanna Przetakiewicz? 

Dobrym źródłem informacji i inspiracji może być profil projektantki na Instagramie. Gwiazda chętnie wrzuca tam swoje filmiki i zdjęcia z treningów. To właśnie na ich podstawie możemy wywnioskować, że Joanna lubi ćwiczyć z gumami oporowymi. Projektamtka wykorzystuje je przy ćwiczeniach wzmacniających mięśnie brzucha, pośladków i rąk. Choć na pierwszy rzut oka podciągnie się przy pomocy gumy wydaje się być proste to jednak trzeba mieć trochę siły żeby to zrobić. Przetakiewicz, kiedy może wybiera też treningi z partnerem, czy to z przyjaciółką, Ewą Chodakowską czy trenerem personalnym. Efekt jej ciężkiej pracy widoczny jest gołym okiem. Mamy nadzieję, że "bycie fit barbie" to tylko przenośnia i Joanna Przetakiewicz w rzeczywistości pozostanie przy swojej pięknej sylwetce. 

ZOBACZ TEŻ: Skąpo ubrana Joanna Przetakiewicz tańczy z Ewą Chodakowską. Przyjaciółki nagrały klip

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.