Filipa Chajzer podjął wielkie sportowe wyzwanie! Niebawem dowiemy się, jak szybko dziennikarz biega

Znany dziennikarz już niebawem sprawdzi swoje siły podczas Orlen Copernicus Cup. Musi przebiec okrążenie toruńskiej bieżni w czasie krótszym niż 50 sekund! To bardzo duże wyzwanie.

Wszystko zaczęło się od wyzwania rzuconego na Instagramie znanemu dziennikarzowi Filipowi Chajzerowi przez mistrzynie Europy w sztafecie 4x400 m. Dziewczyny zasugerowały przebiegnięcie jednego okrążenia w czasie krótszym niż 50 sekund. To bardzo trudne zadanie. Mimo tego Chajzer podjął wyzwanie. Kiedy? 6 lutego. Gdzie? Na Arenie Toruń, podczas lekkoatletycznych zawodów halowych Orlen Copernicus Cup.

 

Orlen Copernicus Cup - stawka jeszcze wzrosła

Jak przystało na aktywnego użytkownika Instagrama, Filip Chajzer najpierw spytał swoich fanów o zdanie w kwestii podjęcia wyzwania, a później podzielił się z nimi wspaniałą wiadomością dotyczącą dodatkowego wsparcia ze strony firmy New Balance. Jeśli dziennikarzowi rzeczywiście uda się przebiec okrążenie w czasie krótszym niż 50 sekund, firma wesprze akcję charytatywną Fundacji Siepomaga.pl 20 tysiącami złotych. Tym samym, tegoroczna edycja Orlen Copernicus Cup będzie dla Chajzera jeszcze większym wyzwaniem. Dziennikarz bierze na swoje barki naprawdę dużo, ale jesteśmy pewni, że i tym razem doskonale sobie poradzi! Nie tylko my jesteśmy tego zdania. Jego fani udzielają mu ogromnego wsparcia. Na Instagramie aż roi się od entuzjastycznych, motywujących komentarzy. 

 

Nie tylko Filip Chajzer!

Chociarz udział Filipa Chajzera w Orlen Copernicus Cup przyćmił nieco inne gwiazdy, które pojawią się już niebawem na Arenie Toruń, nie możemy zapomnieć o wspaniałych sportowcach, którzy wystartują w zawodach. Swój udział potwierdzili m.in.: Marie Josée Ta Lou (Wybrzeże Kości Słoniowej), Lei Sprunger (Szwajcaria), Lisanne de Witte (Holandia), Andrew Pozzi i Laura Muir (Wielka Brytania), Sam Kendricks (USA). Spośród polskich sportowców wystartują: Ewa Swoboda, Justyna Swiety-Ersetic, Marcin Lewandowski, Paweł Wojciechowski, Mateusz Przybyłko, Sylwester Bednarek, Małgorzata Hołub-Kowalik. Marcin Lewandowski swoją stawkę za udział w zawodach także przeznaczy na cel charytatywny!

PODNIEŚ POŚLADKI W 10 MINUT

Więcej informacji o akcji charytatywnej Fundacji Siepomaga.pl znajdziecie TU

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.