Anna Lewandowska skrytykowana za brak makijażu. "Zacznij się malować"

Anna Lewandowska wraz z grupą stu osób od kilku dni przebywa na obozie w Dojo Stara Wieś. To raczej nic dziwnego, że podczas campu trenerka nie ma na sobie makijażu. Jedną z fanek to oburzyło, a pod jej komentarzem stworzyła się prawdziwa burza.

PODNIEŚ POŚLADKI W 10 MINUT

Choć niektórzy uważają, że Anna Lewandowska "majstrowała" coś przy swoim wyglądzie to raczej nie jest to prawda. Trenerka jest zdecydowanie jedną z najbardziej naturalnych gwiazd w polskim show-biznesie. Na próżno szukać u niej sztucznych piersi, czy ust. Oczywiście, nie ma w tym nic złego, bo jak wiadomo, wszystko jest dla ludzi, ale zarzuty, że Lewandowska jest sztuczna, są po prostu nieprawdziwe. Żona Roberta Lewandowskiego na co dzień stawia raczej na sportowy look, a już na pewno wybiera taki podczas swoich zgrupowań w Dojo Stara Wieś. Niestety, okazuje się, że nie wszyscy są fanami jej "natural look".

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy na obozie Anny Lewandowskiej. Bez taryfy ulgowej!

Lewandowska skrytykowana za brak makijażu 

To może wydać się śmieszne, bo zazwyczaj gwiazdom obrywa się za to, że są za mocno pomalowane. Tym razem Annie Lewandowskiej dostało się za to, że nie ma na sobie grama makijażu. Pod zdjęciem, które opublikowała na Instagramie pojawiło się sporo komentarzy, że widać, że jest naprawdę zmęczona. Z drugiej strony wcale nas to nie dziwi, bo trzy treningi dziennie mogą dać jej naprawdę w kość, tym bardziej że ona nie tylko je prowadzi, ale również sama ćwiczy.

Niemniej jednak komentarze ze "zmęczeniem" w roli głównej jesteśmy jeszcze w stanie zrozumieć, ale ten, że gwiazda ma zacząć się malować już nie bardzo. Pod postem jedna z obserwatorek napisała Lewandowskiej: "Zacznij się malować". Trenerka postanowiła szybko odpowiedzieć: "Po co? Jestem na obozie sportowym?". Pod słowami żony Lewandowskiego od razu pojawiło się mnóstwo innych komentarzy, które trzymają stronę trenerki. Komentująca, która postanowiła dopiec Annie Lewandowskiej, już do jej odpowiedzi się nie ustosunkowała.

 

Anna Lewandowska jest piękną kobietą, mamą, a przede wszystkim trenerką. Jej naturalny look jest częścią jej pracy. Wyobraźcie sobie, że Lewandowska ćwiczyłaby w pełnym makijażu, który po kilku minutach by po prostu po niej spłynął. Wtedy prawdopodobnie ktoś przyczepiłby się do tego, że trenuje pomalowana. Gwiazda rzeczywiście czasami decyduje się na mocniejszy makijaż, ale tylko przy wielkich wyjściach, galach lub sesjach zdjęciowych.

Nie tylko na Instagramie Anny Lewandowskiej możemy zaobserwować trend na naturalność. Coraz więcej polskich gwiazd również na to stawia w dzisiejszych czasach. W social mediach bez makijażu pokazują się Marina Łuczenko-Szczęsna, Julia Wieniawa, czy Doda. Ta ostatnio nawet pomniejszyła biust, żeby wyglądać bardziej naturalnie, o czym pisaliśmy jakiś czas temu

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.