Marina Łuczenko-Szczęsna pokazuje efekty ćwiczeń na obozie Lewandowskiej. Jest dobrze?

Marina Łuczenko-Szczęsna właśnie przeżywa swój pierwszy raz na obozie u Anny Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś. Piosenkarka przyznała się do tego, że jest ciężko, a w czwartek na swoim Instastory pokazała również efekty ćwiczeń.

INTERWAŁOWY TRENING ODCHUDZAJĄCY

Anna Lewandowska stworzyła coś, o co ludzie walczą. Chodzi tygodniowe obozy w Dojo Stara Wieś. Trenerka przyciąga na nie prawdziwe tłumy, bo obecnie na campie jest 100 uczestniczek. Zainteresowanie wzrosło także wśród polskich gwiazd. Do tej pory na obozie były już Agnieszka Woźniak-Starak, Weronika Książkiewicz, Zosia Ślotała, czy Dominika Grosicka. Do tego grona po raz pierwszy w tym roku dołączyła także świeżo upieczona mama - Marina Łuczenko-Szczęsna. 

Marina o obozie Lewandowskiej: "Hardcore"

Piosenkarka przyznała, że daleko jej było do regularnych ćwiczeń, jednak zmotywowana przyjaciółką postanowiła pojechać na jej obóz. Jej obecność pewnie niektórych mocno zdziwiła, bo przecież Łuczenko-Szczęsna kilka miesięcy po porodzie wróciła do znakomitej formy. Okazuje się, że piosenkarka chce wyglądać jeszcze lepiej, a na pewno chce popracować nad wyrzeźbieniem swojego ciała. 

Obóz mija, a Marina Łuczenko-Szczęsna postanowiła pochwalić się swoimi osiągnięciami na Insta Story. Z jej relacji można wywnioskować, że trening zwany boot campem, był prawdziwym hardcorem, ale kolejne Insta Story pokazują, że żona Wojciecha Szczęsnego dała naprawdę radę. 

Marina stanęła przed lustrem, podniosła koszulkę i zaczęła napinać swoje mięśnie. W tle nagrania słychać jej komentarze: 

No słuchajcie jestem świeżo po treningu i zobaczmy, czy już tam coś się rysuje. No jakby, że niby coś, ale bez szału jeszcze. Co myślicie? Do sześciopaku jeszcze daleko, ale jakiś taki zarys brzucha tutaj jest, także chyba nieźle tutaj trenuje. 

- powiedziała Marina. 

Niestety nie jesteśmy w stanie zamieścić nagrania Mariny w tym artykule, ale możecie je zobaczyć na jej profilu na Instagramie. Poniżej przedstawiamy jednak screenshot relacji, którą opublikowała piosenkarka. 

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazuje efekty ćwiczeń na obozie Anny LewandowskiejMarina Łuczenko-Szczęsna pokazuje efekty ćwiczeń na obozie Anny Lewandowskiej www.instagram.com/marina_official/

Nie da się ukryć, że na brzuchu Mariny nie widać już śladu ciąży, ale dobrze ją rozumiemy, że chce popracować jeszcze nad jego wzmocnieniem. Czy Anna Lewandowska tak "wkręciła" swoją przyjaciółkę w regularnie treningi, że już wkrótce na Instagramie piosenkarki zobaczymy filmiki, na których trenuje? Zobaczymy, ale trzymamy mocno kciuki za pracę nad 'sześciopakiem'. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.