Prawie 50-letnia Jennifer Lopez zachwyca formą. Inne gwiazdy pękną z zazdrości na widok tego zdjęcia

Jennifer Lopez od lat zachwyca swoim seksownym ciałem. Choć w tym roku JLo skończy 50 lat, to w jej przypadku wiek to tylko liczba. Niedawno podjęła wyzwanie, które jeszcze mocniej wyrzeźbiło jej sylwetkę. Jakie?

INTERWAŁOWY TRENING ODCHUDZAJĄCY

Pewnie nie raz zastanawialiście się, jak to możliwe, że Jennifer Lopez w wieku prawie 50 lat ma ciało jak nastolatka. Czy to kwestia genów, zabiegów u chirurga plastycznego, czy może po prostu zdrowego stylu życia i regularnych treningów? Patrząc na Instagram jej i jej partnera Alexa Rodrigueza odpowiedź jest prosta, to zasługa ich zdrowego stylu życia. 

W czwartek pisaliśmy o tym, że Jennifer Lopez zakończyła podjęte przez siebie 10 dniowe wyzwanie bez węglowodanów i cukru. W jej social mediach aż zawrzało po tym, jak fani zobaczyli efekty po 10 dniach. Brzuch Jennifer Lopez? To marzenie każdej gwiazdy. Jak wygląda jej trening i dieta? 

Dieta Jennifer Lopez

Patrząc na sylwetkę Lopez mogłoby się wydawać, że piosenkarka cały czas jest na restrykcyjnej diecie. Nic bardziej mylnego. Owszem gwiazda przestrzega pewnych zasad, ale raczej nie nazwalibyśmy ich restrykcyjnymi. Gwiazda po prostu mocno pilnuje regularności swoich posiłków, co jak widać wychodzi jej na dobre. 

A co znajdziemy na talerzu Jennifer Lopez? Wszystko co świeże i nieprzetworzone. Gwiazda je bardzo dużo warzyw i sporo białka. W jej diecie nie brakuje jednak także węglowodanów i owoców, ale zajmują one zdecydowanie mniej miejsca na talerzu. Trenerka gwiazdy Tracy Anderson w jednym z wywiadów zdradziła, że gwiazda czasem pozwala sobie na małe odstępstwa od zdrowych posiłków. Robi to np. podczas Święta Dziękczynienia. W jej diecie miejsce znalazły także koktajle proteinowe, które zazwyczaj JLo wybiera po intensywnych treningach. 

Trening Jennifer Lopez

Piosenkarka to twarda zawodniczka. Jeżeli myślicie, że na siłowni podnosi 2 kilogramowe hantle to jesteście w błędzie. Jednym z ulubionych treningów Jennifer Lopez jest trening siłowy, który opiera się głównie na podnoszeniu sztang, hantli i kettlebell i to wcale nie takich lekkich. Na jednym z nagrań opublikowanych w sieci widać, jak JLo dźwiga 10 kilogramowy hantel i robi nim naprawdę sporo powtórzeń. Z kolei na innym widać, jak wykonuje morderczy trening z kettlebell. Piosenkarka choć uwielbia taki rodzaj aktywności fizycznej czasem potrzebuje też wyciszenia i to otrzymuje podczas zajęć z jogi. Te z kolei świetnie wysmuklają całe ciało. Patrząc na nogi JLo wierzymy, że joga przynosi naprawdę niesamowite efekty. 

Nie możemy zapominać także o treningu tanecznym, który jest nieodłącznym elementem pracy Jennifer Lopez. Piosenkarka dziennie spala mnóstwo kalorii podczas takich ćwiczeń. Te wszystkie aktywności fizyczne w połączeniu ze sobą dają nam efekt pięknej, silnej sylwetki, którą prezentuje prawie 50-letnia JLo

Jak widać tutaj nie ma cudów i choć rzeczywiście jakieś znaczenie mogą mieć geny, to prawdopodobnie największą rolę w boskim ciele Jennifer Lopez odgrywa po prostu zdrowa dieta i regularny, mocny trening. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.