Detoks od cukru przyniósł Jennifer Lopez niesamowite efekty. Jej ciało to teraz marzenie

Jak można tak wyglądać mając 50 lat? Pewnie nie raz zastanawialiście się patrząc na Jennifer Lopez. Gwiazda podjęła wyzwanie i na 10 dni zrezygnowała z cukru i węglowodanów. Efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania.

FITNESS FIGHT na mięśnie brzucha

Jennifer Lopez uważana jest za jedną z najseksowniejszych gwiazd na świecie. Piosenkarka i aktorka od lat zachwyca swoim wyglądem i boskim ciałem. Dla niej czas się zatrzymał. Jennifer Lopez w tym roku skończy... 50 lat! Jej zdjęcia z poprzednich urodzin, na których pozowała w skąpym bikini, odsłaniając umięśniony brzuch stały się absolutnym hitem w sieci. Możecie je zobaczyć tutaj

Partner piosenkarki Alex Rodriguez na swoim profilu chętnie publikuje filmiki, na których pokazuje jak oboje z JLo trenują na siłowni. Ich treningi są naprawdę mordercze, ale widać, że piosenkarka ani na moment nie odpuszcza. Efekt? seksowne ciało w wieku 50 lat! 

Jennifer Lopez zrobiła detoks

Niedawno JLo i Alex rzucili sobie wyzwanie - 10 dni bez cukru i węglowodanów. Już po kilku dniach, kiedy piosenkarka opublikowała w sieci zdjęcie brzucha, widać było pierwsze efekty. Jak jest teraz? 

 

Na jej brzuchu widać mocno zarysowane mięśnie. To samo tyczy się również jej rąk, gdzie biceps jest naprawdę imponujący. Co prawda zdjęcie pokazuje efekty w dniu dziewiątym, ale podejrzewamy, że do dnia następnego nic się nie zmieniło. Porównując jednak ze sobą fotki z dnia czwartego i dziewiątego widać już znaczącą różnicę. 

Większość z fanów uważa, że na zdjęciu, gdzie pali się ogień w kominku, to Jennifer Lopez bardziej rozgrzewa fotkę. Nie sposób się z tym nie zgodzić. Gwiazda wygląda naprawdę bosko! Dodajmy, że podczas tego detoksu JLo z partnerem regularnie trenowali na siłowni. Ich treningi w dużej mierze opierały się na treningu z własnym ciężarem ciała ale również elementach cardio, czy siłowych. 

Tak zmieniło się ciało JLo podczas 10 dni detoksu od cukru i węglowodanówTak zmieniło się ciało JLo podczas 10 dni detoksu od cukru i węglowodanów www.instagram.com/jlo

A czy wy zdecydowalibyście się odstawić cukier i węglowodany na 10 dni tak jak piosenkarka? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.