Joanna Krupa wyznała, że jest chora. To może utrudnić jej zajście w ciążę

Joanna Krupa była ostatnio gościem w Dzień Dobry TVN, gdzie głównie opowiadała o swoim udziale w nowym show "Starsza Pani musi fiknąć". Podczas wywiadu przyznała się jednak także do ciężkiej choroby.

JOGA w domu dla początkujących

Zeszły rok dla Joanny Krupy był naprawdę emocjonujący. Modelka wyszła po raz drugi za mąż, a wkrótce planuje się przeprowadzić. Pojawiły się również plotki o tym, że być może jej rodzina niedługo się powiększy. 

W tym niestety może jej przeszkodzić choroba, o której opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Chyba nikt nie przypuszczał, że miłośniczka zdrowego stylu życia może być na cokolwiek chora. A jednak. Joanna Krupa na kanapach w śniadaniówce przyznała się do tego, że choruje na Hashimoto. Okazuje się, że podstępna choroba dotyka coraz więcej gwiazd.

Pierwszy raz otwarcie mówiła o tym modelka Marta Dyks. Po jej wyznaniu również inne gwiazdy przyznały się do tego, że zmagają się z tą chorobą. Wśród nich Karolina Szostak, Maffashion czy Kinga Rusin

Joanna Krupa zapytana o dziecko odpowiedziała: 

Jak się stanie naturalnie to super, ale muszę na razie zaczekać. Dowiedziałam się, że mam chorobę Hashimoto .

Niestety Hashimoto to choroba, którą ciężko wykryć. Jej objawy są bowiem bardzo zróżnicowane. Najczęściej pojawiają się: wahania nastrojów, problem z utrzymaniem wagi, zatrzymywanie się wody w organizmie czy nawet problemy z zajściem w ciążę. 

Chorując na Hashimoto trzeba być pod stałą opieką endokrynologa i dietetyka. Eksperci dobiorą oni odpowiednie leki oraz dietę dla danej osoby. Tylko dzięki temu osoba chora będzie mogła zapanować nad uciążliwymi problemami zdrowotnymi oraz swoją wagą. 

Mamy nadzieję, że Joanna Krupa się z tym upora!

 
 
Więcej o:
Komentarze (22)
Joanna Krupa jest chora na zespół Hashimoto
Zaloguj się
 • plastikpiokio

  Oceniono 10 razy 10

  to do lekarza potrzeba się udać a nie do plotka .

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 9 razy 7

  Ludzie żyją z Hashimoto, pracują i doczekują się dzieci równoczesnie nie szwendając się po plotkach i z pudelkami i nie żerując na wzbudzaniu litości.

 • occam

  Oceniono 5 razy 5

  Czy to już drugi tekst o chorobie dżoany czy oryginalny spod którego usunięto niezbyt pochlebne dla zwracania na siebie uwagi w ten sposób komentarze ?

 • plastikpiokio

  Oceniono 5 razy 5

  a z kim ona chce zachodzić w tą ciąże ----przecież wszyscy już ją mają powyżej kokardy.

 • tempo.rary

  Oceniono 5 razy 5

  Serio? Też mam Hashimoto i tarczycę powiększoną od urodzenia. I co? I nic. Nie jestem pod opieką endokrynologa, zero objawów, po prostu raz na rok badam krew, żeby wiedzieć, jak się ma tarczyca (kiedyś siądzie, ale to postępuje bardzo wolno). Więc przestańcie cyrkować. Ta choroba może i jest nieuleczalna, ale nawet bez tarczycy nie ma żadnego problemu z prawidłową suplementacją hormonów. W zajściu w ciążę to też nic nie przeszkadza. To właściwie jest tylko dobra wiadomość dla pani Krupy - najważniejsze to wiedzieć, że się to ma. Dopiero jak się nie wie, to może byś kiepsko.

 • ula53

  Oceniono 4 razy 4

  40 lat corka zyje z hashimoto i nic az takiego sie nie dzieje. Ciezka choroba ? a nie ma ciezszej ? miliony z tym zyja !

 • fleshless

  Oceniono 6 razy 4

  no i?

 • plastikpiokio

  Oceniono 3 razy 3

  wygląda jak filmowa swinka piggy.

 • pawlaka12

  Oceniono 3 razy 3

  Chciałbym wyznać, że jestem niezadowolony ze swoich zarobków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX