Joanna Krupa wyznała, że jest chora. To może utrudnić jej zajście w ciążę

Joanna Krupa była ostatnio gościem w Dzień Dobry TVN, gdzie głównie opowiadała o swoim udziale w nowym show "Starsza Pani musi fiknąć". Podczas wywiadu przyznała się jednak także do ciężkiej choroby.

JOGA w domu dla początkujących

Zeszły rok dla Joanny Krupy był naprawdę emocjonujący. Modelka wyszła po raz drugi za mąż, a wkrótce planuje się przeprowadzić. Pojawiły się również plotki o tym, że być może jej rodzina niedługo się powiększy. 

W tym niestety może jej przeszkodzić choroba, o której opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Chyba nikt nie przypuszczał, że miłośniczka zdrowego stylu życia może być na cokolwiek chora. A jednak. Joanna Krupa na kanapach w śniadaniówce przyznała się do tego, że choruje na Hashimoto. Okazuje się, że podstępna choroba dotyka coraz więcej gwiazd.

Pierwszy raz otwarcie mówiła o tym modelka Marta Dyks. Po jej wyznaniu również inne gwiazdy przyznały się do tego, że zmagają się z tą chorobą. Wśród nich Karolina Szostak, Maffashion czy Kinga Rusin. 

Joanna Krupa zapytana o dziecko odpowiedziała: 

Jak się stanie naturalnie to super, ale muszę na razie zaczekać. Dowiedziałam się, że mam chorobę Hashimoto .

Niestety Hashimoto to choroba, którą ciężko wykryć. Jej objawy są bowiem bardzo zróżnicowane. Najczęściej pojawiają się: wahania nastrojów, problem z utrzymaniem wagi, zatrzymywanie się wody w organizmie czy nawet problemy z zajściem w ciążę. 

Chorując na Hashimoto trzeba być pod stałą opieką endokrynologa i dietetyka. Eksperci dobiorą oni odpowiednie leki oraz dietę dla danej osoby. Tylko dzięki temu osoba chora będzie mogła zapanować nad uciążliwymi problemami zdrowotnymi oraz swoją wagą. 

Mamy nadzieję, że Joanna Krupa się z tym upora!

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.