Olga Frycz wraca do formy po ciąży. Pokazała swój trening z dzieckiem

Kilka miesięcy temu Olga Frycz urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka jest jedną z bardziej aktywnych osób w social mediach ze świata show biznesu. Ostatnio na swoim Instagramie pokazała, jak ćwiczy z córeczką i opowiedziała o powrocie do formy.

JOGA w domu dla początkujących

Olga Frycz wraca do formy po porodzie

Już od dłuższego czasu Olga Frycz jest bardzo aktywna na swoim profilu instagramowym. Ze swoimi obserwatorami dzieli się chwilami z życia zawodowego, a także prywatnego. Minęły już ponad 4 miesiące od przyjścia na świat jej córki i aktorka postanowiła zadbać o swoją formę i wróciła do ćwiczeń.

 
W swoim tempie, powolutku wracam do formy. Zaczęłam od dobrej stylizacji. To podobno pomaga i mobilizuje - napisała aktorka pod zdjęciem z treningu.

Oprócz treningu w domu, Olga zdradziła swoim obserwatorom, że spróbowała również nowych zajęć. Jakich? Bikram jogę - czyli jogę w podgrzewanym pomieszczeniu, która jeszcze bardziej pobudza mięśnie do pracy, detoksykuje i przyspiesza odchudzanie.

Dziś przekonałam się na własnej skórze na czym polega Bikram Joga czyli joga w saunie. Myślałam, że nie będę w stanie zmęczyć się bardziej niż na treningach boksu tajskiego, ale jakże się myliłam. Po dzisiejszych zajęciach jogi byłam wykończona, mokrusieńka i zadowolona. Maja i Sonia straszą mnie, że jutro nie będę mogła chodzić. Mam wrażenie, że ja już mam zakwasy mimo, że zajęcia skończyły się godzinę temu. Fajne przeżycie dla tych najbardziej wytrzymałych. Bardzo polecam spróbować - napisała na swoim Instagramie.

Ambitne postanowienie noworoczne Olgi Frycz

Wraz z nadejściem 2019 roku, aktorka postanowiła, że wróci do swojego ukochanego sportu, z którego musiała zrezygnować ze względu na ciążę. Swoim postanowieniem również postanowiła podzielić się z obserwatorami: 

Jednym z moich noworocznych postanowień było wrócić na treningi tajskiego boksu w ukochanym klubie. Tak się cieszę!!! Zaczynam od poniedziałku i nie mogę się doczekać tych morderczych rozgrzewek i tej satysfakcji po 90-cio minutowym treningu!!!

Fani odpowiedzieli na postanowienie Olgi licznymi komentarzami:

Trzymam kciuki za powrót po ciąży. Daj znać jak było :)?
Kobieta petarda
Chudzinka się zrobiłaś, świetnie wyglądasz!
 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA