Gwiazdy na obozie Anny Lewandowskiej. Bez taryfy ulgowej!

Trwa kolejny obóz kondycyjny Anny Lewandowskiej - Camp by Ann. To wyzwanie dla nielicznych! Zobaczcie, jakie gwiazdy tym razem ciężko trenują pod okiem żony Robera Lewandowskiego

Co kilka miesięcy Anna Lewandowska organizuje obozy sportowe w Dojo Stara Wieś. Są tak popularne, że przyjeżdżają na nie kobiety i gwiazdy z całej Polski, a lista uczestników wypełnia się błyskawicznie! Trzeba mieć świetny refleks, żeby "zaklepać" sobie miejsce na Camp by Ann! Na obozach nie brakuje dużej dawki sportu, motywacji, wiedzy i zdrowego menu. Dlaczego akurat Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki Dojo Stara Wieś? Miejsce nie jest przypadkowe, bo żona Roberta Lewandowskiego jeździła tam na swoje obozy, kiedy trenowała karate. Camp by Ann to wyzwanie dla najbardziej wytrzymałych. W ciągu tygodnia lub dwóch można zauważalnie poprawić swoją kondycję i zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

 

Marina Łuczenko-Szczęsna bardzo ciężko trenuje! 

Na Camp by Ann nie zabrakło Mariny Łuczenko-Szczęsnej, która prywatnie przyjaźni się z Anną Lewandowską. Żona Wojciecha Szczęsnego podzieliła się z fanami fotką na Instagramie, którą opatrzyła szczerym komentarzem:

Muszę przyznać, że jest to dla mnie ogromne wyzwanie. Ponieważ, nie jestem przyzwyczajona do regularnego wysiłku fizycznego, a co dopiero jeżeli ma to być kilka treningów dziennie. Tak jak pisałam Wam kiedyś, nie będę ściemniać, że szczupłą sylwetkę zawdzięczam treningom. Nie oznacza to jednak, że mam dobra kondycję. Nad tym teraz chce się skupić. W tym roku postanowiłam wyjść ze swojej strefy komfortu i zawalczyć o swoja formę a tym samym o swoje zdrowie a przy okazji wyrzeźbić sylwetkę. Przyjechałam tu aby się zmotywować do regularnego ruchu dla duszy i ciała. Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać. Tymczasem pozdrawiam Was z obozu i liczę na Wasze wsparcie.
 

 Na obozie Anny Lewandowskiej pojawiła się także Julia Nowak - modelka, dziewczyna Jana Bednarka. Pod czujnym okiem Anny Lewandowskiej ciężko trenuje, żeby zadbać o swoją sylwetkę i zachować doskonałą formę. Ciekawe, czy Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny i Jan Bednarek podołaliby niezwykle wymagającym treningom, jakie przygotował dla uczestniczek obozu jego team?

 

JOGA w domu dla początkujących

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.