Ewa Chodakowska zabrała męża na randkę o 6:30. Co robili o tej godzinie?

Ewa Chodakowska wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Nie sposób tego nie zauważyć na jej Instagramie. Trenerka chętnie publikuje zdjęcia ze swoim mężem. Teraz pokazała jak wygląda ich randka... o 6:30!

JOGA w domu dla początkujących

Jeszcze chwilę temu Ewa Chodakowska odpoczywała w Singapurze. Trenerka poleciała na krótki urlop z mężem Lefterisem Kavoukisem i przyjaciółką Magdą, z którą wspólnie prowadzi catering dietetyczny "Be Diet". Swoją drogą ten biznes to dla Chodakowskiej i jej wspólniczki, a zarazem przyjaciółki, prawdziwa żyła złota, bo z komentarzy na Instagramie dowiadujemy się, że jest naprawdę smaczny, a jedzenie go przynosi efekty. 

Wróćmy jednak do randki. Ewa Chodakowska z mężem nie szczędzi sobie czułości na Instagramie. Para chętnie publikuje wspólne zdjęcia, na których się przytula i całuje. To również doceniają jej obserwatorki, które uważają, że są parą idealną. 

Małżeństwo nie raz w social mediach pokazywało, jak wyglądają ich randki. Z reguły perfekcyjną randkę wyobrażamy sobie jako romantyczną kolację przy świecach, przy pysznym jedzeniu, w wykwintnej restauracji. Wszystko się zgadza, ale w tym wypadku nie pasuje nam godzina, bo gdzie zjemy romantyczną kolację przy świecach o 6:30? 

Jeżeli obserwujecie Chodakowską, to możecie się domyślić, gdzie zabrała Lefterisa. Jeżeli jednak nie, to już wam pokazujemy. Pewne jest, że to randka bardzo w ich stylu. 

 

Ewa Chodakowska zabrała męża o 6:30 na randkę na siłownię! Choć jej mina wskazuje na to, że jest zadowolona, to Lefteris w oddali wydaje się być "zmęczony". To wszystko może być spowodowane jet lagiem, o którym czytamy w opisie pod zdjęciem. Niemniej jednak, fanki są zachwycone. 

Super! Jakie radosne, uśmiechnięte ptaszki z rana. 

Dalibyście się namówić ukochanej osobie na randkę o 6:30? Może to dobry pomysł na nadchodzące walentynki. Swoją drogą jesteśmy ciekawi, co w dniu zakochanych będą robić Ewa Chodakowska i Lefteris. Może Skalpel

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.