Czy Celine Dion jest chora? Nowe zdjęcia przeraziły fanów

Celine Dion to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Jej wielki hit "My Heart Will Go On" wszyscy słyszeliśmy w filmie "Titanic". Ostatnio jednak częściej mówi się o jej problemach niż o karierze muzycznej.

JOGA w domu dla początkujących

Celine Dion przez ostatnie kilka lat przechodziła naprawdę trudne chwile. Gwiazda w 2016 roku pożegnała swojego menadżera, a zarazem męża Rene Angelil'a, który przegrał walkę z rakiem. Kilka dni po śmierci męża na raka zmarł również jej brat. Te wydarzenia sprawiły, że gwiazda na pół roku zawiesiła swoją zawodową karierę. 

Po tym, jak udało się jej wrócić do normalności, Celine Dion rzuciła się ponoć w wir pracy. Do tego gwiazda zaczęła intensywnie ćwiczyć i przeszła na restrykcyjną dietę. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie jej najnowsze zdjęcia, które przeraziły fanów.

Piosenkarka jest na nich wręcz chorobliwie chuda. Zapadnięta twarz, wystające kości i stylizacje wiszące na jej sylwetce wywołują niepokój. 

"Bardzo się o Ciebie martwię"

Zdjęcia, które wstrząsnęły internetem, zostały wykonane w Paryżu podczas tamtejszego tygodnia mody. Zmianę w wyglądzie gwiazdy możemy jednak zaobserwować również na jej Instagramie.

Celine Dion przeraźliwie schudłaCeline Dion przeraźliwie schudła www.instagram.com/celinedion

ZOBACZ TEŻ: Khloe Kardashian znika w oczach. Fani podejrzewają, że jest chora

Owszem niektórzy mogliby powiedzieć: "przecież ona zawsze była chuda". Nie sposób się z tym nie zgodzić, ale należy odróżniać szczupłe i chude ciało, od takiego, które nie wygląda zdrowo. 

Pod zdjęciem, które zamieściliśmy powyżej, pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów z całego świata. Większość z nich wyraża zaniepokojenie wyglądem gwiazdy.

Wyglądasz bosko, ale jesteś bardzo chuda. Bardzo się o Ciebie martwię. 

- napisała jedna z obserwatorek. 

Ktoś inny zapytał, dlaczego gwiazda tak schudła, jednak nie uzyskał odpowiedzi. Jeżeli powyższe zdjęcie to dla was za mało, zobaczcie filmik z krótkim wywiadem, który został opublikowany na fanpage'u Vogue Paris. 

Czy Celine Dion ma anoreksję? A może bulimię? Póki co ani sama piosenkarka, ani nikt z jej otoczenia, nie skomentował tej niepokojącej metamorfozy. Pewne jest jednak to, że gwiazda nie przypomina siebie sprzed lat. 

ZOBACZ TEŻ: Kolejna amerykańska aktorka przyznała się do anoreksji. Przerażające zdjęcia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.