Aktor Na wspólnej na Instagramie: "Za półnagie zdjęcia dostaję więcej lajków"

Adam Fidusiewicz to serialowy Maks. Aktor kilka dni temu postanowił wrócić do ćwiczeń na siłowni. Z tej okazji zrzucił koszulkę i pokazał klatę. Jak wygląda? Ćwiczenia przynoszą efekty?

INTERWAŁOWY TRENING ODCHUDZAJĄCY

Nowy rok, nowi my. Styczeń to miesiąc gdzie praktycznie każdy z nas coś sobie postanawia. Jedni chcą rzucić palenie, inni podróżować, a jeszcze inni w końcu regularnie ćwiczyć na siłowni. Do tej ostatniej grupy zaliczyć możemy Adama Fidusiewicz, który oficjalnie poinformował na swoim Instagramie, że ma zaszczyt wrócić na siłownię

ZOBACZ TEŻ: Fanka do Bohosiewicz: "Wyglądasz jakbyś ważyła 40 kg!" Maja odpowiada

Aktor "Na Wspólnej" zrezygnował z wrzucenia zdjęcia w stroju sportowym na rzecz gołej klaty. Według Adama półnagie zdjęcie równa się znacznie więcej lajków.

Adam Fidusiewicz wrócił do treningów na siłowniAdam Fidusiewicz wrócił do treningów na siłowni www.instagram.com/adamfido

To się chyba sprawdza, bo część obserwujących wprost napisała, że daje like za podpis pod zdjęciem. 

Umarłam za podpis do zdjęcia :) daje like, nie ma innej opcji :)

- napisała jedna z fanek. 

Trzeba przyznać, że obecna forma Adama Fidusiewicz jest naprawdę imponująca. Wiele osób prawdopodobnie nie zdawało sobie sprawy, że aktor ma tak umięśnioną klatę i brzuch. Kiedy przejrzymy social media Fidusiewicza to możemy zauważyć, że aktor rzeczywiście regularnie ćwiczy na siłowni. Nie brakuje również tytułowych zdjęć bez koszulki, które fanki uwielbiają. 

Aktor poza treningami na siłowni gra również w tenisa, tańczy, a także wykonuje różne akrobacje. Na jego profilu w zakładce zapisane Instastory możemy znaleźć kilka filmików, na którym Adam robi salta w przód, czy w tył. 

Zaskoczeni, że ma taką formę? 

ZOBACZ TEŻ: Jessica Mercedes pokazała, ile schudła od listopada. Co było tego zasługą?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.