Sara Boruc pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Mały?

Takiej sylwetki w 27 tygodniu ciąży można pozazdrościć pięknej polskiej WAG. Sara Boruc niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Zobaczcie jak wygląda!

Sara Boruc, piękna polska WAG ma już dwoje dzieci a wciąż może się pochwalić sylwetką nastolatki - ma smukłe, zgrabne nogi, wyrzeźbione ręce i idealnie płaski brzuch. Informacją o swojej kolejnej ciąży podzieliła się w Święta Bożego Narodzenia. Dziś jest w 27. tygodniu ciąży i opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego brzucha w całej okazałości. Zdaniem niektórych, jak na siódmy miesiąc, jej brzuch jest stosunkowo niewielki. 

Niedawno piosenkarka i żona Artura Boruca podzieliła się z fanami informacją dotyczącą płci dziecka: Chłopiec, czy dziewczynka? Sara Boruc w końcu to ogłosiła. Sara jest już mamą dwóch córek, wszyscy podejrzewali, że teraz wraz z mężem czekają na syna. Tak się stanie, już niedługo w rodzinie Boruców pojawi się upragniony chłopiec! Artur Boruc z pewnością nie może się już doczekać, kiedy będzie mógł nauczyć synka gry w piłkę!

Sara Boruc jest w 27. tygodniu ciąży.Sara Boruc jest w 27. tygodniu ciąży. instagram.com/mannei_is_her_name

Od momentu, kiedy Sara podzieliła się na Instagramie z fanami informacją o tym, że znów spodziewa się dziecka, pod jej zdjęciami wciąż pojawiają się pozytywne komentarze, życzenia zdrowia i szczęścia oraz wyrazy uznania dla świetnej formy i pięknego wyglądu przyszłej mamy. To efekt dbałości o swoją sylwetkę i dietę. Jesteśmy przekonani, że w dniu narodzin swojego trzeciego dziecka, Sara Boruc będzie się prezentowała równie dobrze!

JOGA w domu dla początkujących

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.