Victoria Beckham na sportowo! W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy!

Brytyjska ikona mody zaskoczyła wszystkich swoim sportowym lookiem. Czy gwiazda powinna częściej porzucać szpilki na rzecz butów treningowych?

Victorię Beckham zdecydowanie łatwiej jest spotkać na światowych pokazach mody, niż na sali fitness lub siłowni. Tym bardziej zaskakują zdjęcia, które udostępniła na swoim koncie na Instagramie. Ta najsłynniejsza na świecie WAG porzuciła niebotycznie wysokie szpilki, idealnie skrojone sukienki i zapozowała w sportowym staniku, legginsach i butach treningowych. Co z typową dla niej perfekcyjną fryzurą? Nie wiadomo, bo włosy schowała pod czapką z daszkiem. 

Zdjęcia zaskoczyły wszystkich fanów gwiazdy, bo zwykle Victoria zamieszcza fotki w modnych, eleganckich, niezwykle kobiecych kreacjach najlepszych projektantów świata! Tymczasem podzieliła się zdjęciami, za sprawą których mogła pochwalić się efektami swojej współpracy z marką Reebok. Victoria stworzyła bowiem serię serię ubrań sportowych m.in.: spodnie, legginsy, topy, bluzy, a nawet buty. To niezwykle stylowe, a jednocześnie funkcjonalne elementy sportowej garderoby, które z pewnością zechce mieć w swojej szafie każda fit girl.   

Okazuje się jednak, że nie same ubrania przyciągają uwagę na udostępnionych przez gwiazdę zdjęciach, a ona sama, dokładnie jej sylwetka: niezwykle smukła, pięknie wyrzeźbiona i zadbana. Jeszcze kilka lat temu media zarzucały Victorii, że się głodzi, a swoim wychudzonym ciałem propaguje niezdrowe wzorce wśród Brytyjek, ale nie tylko. Nawet, jeśli miała wówczas problemy z wagą, teraz nie ma po nich śladu. 

 

Warto dodać, że Victoria, była członkini Spice Girls, ma 44 lata i urodziła czworo dzieci – wraz z Davidem Beckhamem doczekali się trzech synów: Brooklyna, Romeo i Cruza oraz córki Harper. Biorąc pod uwagę ten fakt, tym bardziej zachwyca jej nienaganna sylwetka. Patrząc na idealnie płaski brzuch i pięknie wyrzeźbione, umięśnione ręce, od razu można dojść do wniosku, że gwiazda poświęca na aktywnosć fizyczną sporo czasu, mimo, że ze sportem raczej nie jest kojarzona.  

 

JOGA w domu dla początkujących

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.