Ewa Chodakowska minęła się z powołaniem. Trenerka zaśpiewała, a fani oniemieli

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Okazuje się, że gwiazda ma również inny talent, o czym przekonali się obserwujący ją fani na Instagramie. Tego chyba nikt się nie spodziewał.

Ewa Chodakowska nazywana jest "trenerką wszystkich Polek". Ten przydomek nie bez powodu został jej nadany. To ona stworzyła prawdziwe fitnessowe imperium, które z miesiąca na miesiąc i z roku na rok coraz bardziej się powiększa. Chodakowska do wszystkiego doszła sama. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że nie ma sztabu ludzi, który za nią prowadzą social media, czy odpowiadają na liczne komentarze fanów. To właśnie dzięki jej autentyczności kobiety w Polsce ją pokochały. A to grono jest już naprawdę imponujące. Na Instagramie Ewę śledzi ponad 1,5 miliona fanów,  a na Facebooku ponad 2 miliony fanów. Te liczby są naprawdę ogromne. 

Szybki trening, który zrobisz w pracy od Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska to nie tylko trenerka, ale również bizneswoman. Ma kilka film, które przynoszą jej krocie. Trenerka w zeszłym roku znalazła się na liście najbogatszych Polaków. Więcej o tym pisaliśmy w tym artykule. Prawdopodobnie to nie koniec, bo na koniec 2018 roku Chodakowska zapowiadało, że będzie się działo. Nie dziwi dlatego fakt, że gwiazda podjęła nowe wyzwanie i już wkrótce będzie jurorką w tanecznym show.

Ile jeszcze talentów ma Ewa Chodakowska? Okazuje się, że sporo, bo właśnie kolejnym pochwaliła się na Instagramie. 

Ewa Chodakowska śpiewa, a fani nie dowierzają 

To, że gwiazda uwielbia tańczyć to już wiemy. Chodakowska nie raz to robiła w swoich social mediach. Nikt się chyba jednak nie spodziewał, że gwiazda potrafi też... śpiewać! Filmik, który opublikowała na Instagramie stał się hitem, a obserwujący ją fani nie wierzyli, że Chodakowska ma taki głos. 

Ale ładnie! Jakbyś nie była wspaniałą trenerką, spokojnie mogłabyś robić karierę jako piosenkarka! I to nie tylko polska, ale i światowa!

- komentowali fani. 

Zobaczcie sami Ewę Chodakowską w wykonaniu piosenki Red Hot Chilli Peppers "Under the bridge". 

 

Myślicie, że zrobiła by też karierę jako wokalistka? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.