Szczupła Kasia Cichopek przelewa siódme poty na siłowni. Jej forma zaskakuje

Katarzyna Cichopek to aktorka, która od lat występuje w telewizji, teatrze, a także jest obecna w social mediach. To właśnie tam ostatnio pochwaliła się zdjęciem z siłowni. Jak wygląda jej trening?

Katarzyna Cichopek jest, co prawda, aktorką, ale można powiedzieć, że stała się również influencerką. Jej profil na Instagramie jest bowiem bardzo popularny - obecnie obserwuje go już ponad 267 tysięcy fanów. Gwiazda chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swojego życia prywatnego. Na wielu zobaczycie również jej męża - Marcina Hakiela. 

JOGA w domu dla początkujących

Aktorka jest również mamą Hani i Adama, ale widać, że świetnie potrafi łączyć codzienne obowiązki z dbaniem o siebie. Na zdjęciach, jakie zamieszcza w internecie, w ogóle nie widać, że kiedykolwiek była w ciąży.

ZOBACZ TEŻ: Tak Eva Longoria wraca do formy po ciąży. Jej trening trwa tylko 30 min

Jej ostatni post na Instagramie, na którym przelewa siódme poty, stał się hitem internetu. Na fotce doskonale widać, w jakiej formie jest obecnie aktorka. Nie da się ukryć, że ciężar, który podnosi, jest naprawdę spory, a przecież Katarzyna Cichopek jest raczej drobną kobietą. 

 
Przestań się stresować, zacznij się pocić.

- motywuje do działania swoich fanów. 

Jeden zkomentujących podrzucił aktorce pomysł, że po takim treningu mogłaby spokojnie wystartować w KSW. No cóż, Cichopek nie odpowiedziała na ten komentarz, ale prawdopodobnie był on żartem. Raczej nie wyobrażamy sobie aktorki w klatce. Chociaż, kto wie? 

Nie da się jednak ukryć, że Kasia Cichopek wygląda teraz naprawdę świetnie. Widać, że regularne treningi przynoszą efekty. Aktorka nieraz mówiła też o tym, że sport odgrywa dużą rolę w jej życiu - tak samo jak zdrowa dieta i odpowiednia suplementacja

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.