Gwiazda Googlebox pokazała jak wygląda miesiąc po porodzie "Jestem z siebie dumna"

Sylwia Bomba to jedna z gwiazd programu Googlebox, który cieszy się coraz większą popularność. Sylwia nieco ponad miesiąc temu po raz pierwszy została mamą. Po miesiącu pokazała jak zmieniło się jej ciało.

JOGA w domu dla początkujących

Sylwia Bomba stała się rozpoznawalna po tym, jak wspólnie z Ewą Mrozowską usiadła na kanapie przed telewizorem i zaczęła komentować oglądane programy. To właśnie na tym polega program Googlebox

Sylwia dzięki udziałowi w show, na swoim profilu na Instagramie zebrała już spore grono fanów. W sieci obserwuje ją prawie 300 tysięcy fanów, a liczba ta stale rośnie. Kilka miesięcy temu gwiazda poprzez social media gwiazda ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Od tego momentu fanki z zapartym tchem wyczekiwały jaka będzie płeć dziecka i kiedy przyjdzie na świat. Inni uczestnicy Googlebox zorganizowali nawet w jednym z odcinków baby shower dla Sylwii Bomby i jej maluszka. 

10 grudnia 2018 roku na świat przyszła Antosia, o czym Sylwia poinformowała w swoich social mediach. Nie trzeba było długo czekać, żeby pokazała jak jej ciało zmieniło się po porodzie. 

Sylwia Bomba miesiąc po porodzie 

Z podpisu pod zdjęciem nie tylko dowiadujemy się jak Sylwia dbała o siebie podczas okresu ciąży, ale również, że przez jakiś czas borykała się z nadwagą. 

Nigdy nie byłam typem chuderlaka Kiedyś ważyłam ponad 80 kg. Kto oglądał star odcinki #gogglebox ten pamięta słonika  Mimo ćwiczeń i diety nie mogłam schudnąć. Endokrynolog zdiagnozował u mnie insulinoodporność i po tym udało mi się zrzucić ponad 25 kg, zajęło mi to 2 lata - napisała. 

A jak minął jej okres ciąży

Przed ciąża miałam rozmiar 38 i naprawdę czułam się kobieco. Zaszłam w ciąże i do końca 7 miesiąca starałam się godzinę dziennie uprawiać aktywność fizyczna i trzymałam zdrowa dietę. Nie zjadłam ani jednego pączka w ciąży dopiero w 9 miesiącu pozwoliłam sobie zjeść lody na obiad żeby było co wspominać jestem prawie miesiąc po porodzie. Jest jeszcze sporo do zrobienia ale tak jestem z siebie dumna.
 

Fani są zachwyceni obecnym wyglądem gwiazdy, a niektórzy wręcz twierdzą, że nie powinna więcej zrzucać. 

Ja bym nic już nie zrzucała, wygląda Pani pięknie! - komentują. 

Nie da się ukryć, że Sylwia Bomba wygląda naprawdę dobrze. Biorąc pod uwagę fakt, że kiedyś ważyła 25 kg więcej, będąc w ciąży i pilnując zdrowej diety udało jej się wrócić do wspaniałej sylwetki już miesiąc po porodzie. Brawo! 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.