#10yearchellange. Jennifer Lopez pokazała stare zdjęcie. Wygląda na nim inaczej

W sieci obecnie trwa akcja #10yearchellange, w którą chętnie angażują się gwiazdy. Chodzi w niej o to, by zestawić ze sobą dwa zdjęcia. Włączyła się w to również Jennifer Lopez. Co pokazała?

JOGA w domu dla początkujących

Co jakiś czas w sieci pojawiają się różne akcje, które angażują użytkowników do wykonania jakiegoś zadania. Obecnie na Instagramie popularne jest #10yearchellange. Chodzi w niej o to, by zestawić ze sobą dwa zdjęcia, które dzieli 10 lat. Coraz więcej gwiazd dołącza do wyzwania. Wśród osób, które już opublikowały takie zestawienia Kate Hudson, Jessica Biel, Janet Jackson i wiele innych. Do wyzwania dołączyła również Jennifer Lopez, która pokazała piękne wspomnienie. 

Jennifer Lopez pozuje z dużym ciążowym brzuszkiem 

Jennifer Lopez dokładnie 10 lat temu była w ciąży. Gwiazda na zestawieniu dwóch zdjęć pokazała fotkę, na którym ma duży ciążowy brzuch. Prawdopodobnie zdjęcie powstało na chwilę przed porodem. Obok widzimy Jennifer Lopez z idealnie płaskim brzuchem. Gwiazda choć wkrótce skończy 50 lat to nadal ma boskie ciało. 

 

Fanie nie mogą wyjść z podziwu, a wielu z nich uważa, że gwiazda nic się nie zmieniła. Nie da się ukryć, że ciąża jednak dała się we znaki gwieździe, bo jej brzuszek był naprawdę spory. Niemniej jednak ten okres JLo ma już za sobą i od dobrych kilku lat kusi nas seksownymi zdjęciami w bikini.

Jennifer Lopez swoje ciało zawdzięcza tylko ciężkiej pracy na siłowni i dobrze zbilansowanej diecie. Gwiazda regularnie wykonuje trening siłowy, tańczy, a także chodzi na zajęcia z jogi. Na jej talerzu nie znajdziecie przetworzonej żywności,a  także tłustych potraw. W zamian za to piosenkarka stawia na energetyczne smoothie i sałatki, choć nie ukrywa, że czasem pozwala sobie na małe odstępstwa od diety

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.