Ewa Chodakowska jurorką w nowym show. Jakim?

Ewa Chodakowska dzięki swojej popularności i ogromnemu gronu fanów angażuje się w coraz to nowsze projekty. Do takich możemy zaliczyć choćby Pytanie na śniadanie Extra i nowe show, w którym trenerka ma być jurorką.

JOGA w domu dla początkujących

Ewa Chodakowska idzie jak burza. Trenerka "wyszła" z internetu i od dłuższego czasu jest również prowadzącą "Pytanie na śniadanie Extra". Gwiazda już wkrótce podejmie kolejne wyzwanie, bo właśnie do sieci trafiła informacja, że będzie jurorką w tanecznym show. 

ZOBACZ TEŻ: Be Active znika z rynku? Mąż Ewy Chodakowskiej opowiada o ich planach

Ewa Chodakowska jurorką w "Dance, dance, dance"

W stacji, w której obecnie pracuje Chodakowska czyli TVP już wkrótce pojawi się druga edycja tanecznego show "Dance, dance, dance". Jak donoszą media w jury ma zasiąść zupełnie nowa osoba, niezwiązana zawodowo z tańcem. Chodzi oczywiście o Ewę Chodakowską. 

Do tej pory gwiazda raczej unikała branżowych imprez i ścianek, ale prawdopodobnie wkrótce się to zmieni. Niemniej jednak bycie jurorką w takim show może okazać się dla Ewy Chodakowskiej kolejnym ciekawym doświadczeniem w swojej karierze. 

Trenerka uwielbia tańczyć i się wygłupiać (co zresztą widać na jej profilu na Instagramie), dlatego program może być dla niej dobrą formą zabawy. 

 

Ewa Chodakowska przez lata zdobyła ogrom wiedzy dotyczącej aktywności fizycznej. To właśnie może być jej mocna strona po stronie jury. Dzięki swojemu doświadczeniu będzie mogła podpowiadać uczestnikom jak mogą być w jeszcze lepszej formie, albo co zrobić by przygotować się lepiej do występu. 

Jesteście ciekawi jak sobie poradzi? 

 
 

ZOBACZ TEŻ: Nowy trener w teamie Ewy Chodakowskiej to prawdziwe ciacho. Paweł Leśnikowski wygląda jak Adonis

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.