Tak Eva Longoria wraca do formy po ciąży. Jej trening trwa tylko 30 min

Eva Longoria w czerwcu po raz pierwszy została mamą. Aktorka choć jest już po 40-stce postanowiła szybko wrócić do formy sprzed ciąży. Jej trening choć krótki wydaje się być naprawdę mocny.

JOGA w domu dla początkujących

Eva Longoria została mamą w czerwcu ubiegłego roku. 43-letnia aktorka w ciąży sporo przytyła, ale w ogóle się tym nie przejmowała, najważniejsze dla niej było zdrowie dziecka. Tygodnie mijały, a Eva postanowiła wziąć się w garść i zacząć zrzucać nadprogramowe kilogramy. Jej filmik motywacyjny, który opublikowała 2 stycznia stał się absolutnym hitem internetu, a fani pokochali ją jeszcze bardziej za dystans. 

 

Innymi słowy Nowy Rok, nowa ja. 

Eva Longoria wraca do formy po ciąży

Gwiazda jakiś czas temu na swoim profilu na Instagramie opublikowała sporo zdjęć w bikini. Media na całym świecie zachwycały się nad jej figurą. W końcu nie wszystkim gwiazdom udaje się wrócić do szczupłej sylwetki po urodzeniu dziecka. Od dłuższego czasu Christina Aguilera znów zmaga się z kilogramami na plusie. 

 

Fani w komentarzach dopytywali w czym tkwi jej sekret. Eva Longoria w końcu postanowiła to ujawnić i opublikowała filmik z kilkoma swoimi ćwiczeniami, które wykonuje. 

 

Z podpisu dowiadujemy się, że Longoria ćwiczy zaledwie pół godziny dziennie, ale codziennie. Jak widać nie trzeba spędzać długich godzin na siłowni by wyglądać świetnie, wystarczy regularność. 

Eva Longoria wykonuje dwa ćwiczenia, które podczas wykonywania angażują wiele partii mięśniowych naraz. Dzięki temu gwiazda jest w stanie dużo szybciej zobaczyć efekty wizualne w swojej sylwetce. Swoją drogą to co widzimy na filmiku nie jest takie proste, a już na pewno potrzeba do wykonania tych ćwiczeń sporo siły. 

Ponadto Longoria jest fanką jogi, która działa na nią relaksująco. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.