Ewa Szabatin chwali się formą i pokazuje jak dbać o formę po 40-stce

Ewa Szabatin jest jedną z bardziej utalentowanych polskich tancerek w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Gwiazda występowała także w kilku edycjach Tańca z gwiazdami. Teraz ma bloga i motywuje kobiety do dbania o siebie.

JOGA w domu dla początkujących

Ewa Szabatin chwali się formą 

Ewa Szabatin przez wiele lat zawodowo tańczyła. Gwiazda na swoim koncie ma mnóstwo znakomitych osiągnięć sportowych. Choć jej zawodowa kariera się już skończyła, to Ewa może pochwalić się naprawdę boskim ciałem, o które nadal mocno dba. 

Szabatin w tym roku skończyła 40 lat i udowadnia, że wiek to tylko liczba. Jak wygląda? 

 

Ewa została została blogerką. Na swojej stronie Fit Fashion Freak publikuje porady, jak być w formie po 40-stce.

Wiele pań uważa, że po 40-stce nie można wyglądać dobrze. To nieprawda! Jeśli tylko zadbamy o siebie, zwrócimy uwagę na to co jemy i zaczniemy się ruszać na pewno odniesiemy sukces. Możemy mieć piękne ciało w każdym wieku! - czytamy. 

Grażyna Wolszczak pokazała jak ćwiczy. Gwiazdy kochają ten trening

Co ćwiczyć po 40-stym roku życia? 

Szabatin w jednym z postów przyznała, że dla niej właśnie zaczął się nowy wspaniały rozdział w życiu. To, że ma 40 lat nie oznacza, że ma przestać ćwiczyć, a wręcz odwrotnie. W tym wieku ciało się zmienia, mobilność się zmienia, ale nad wszystkim można pracować. Według Ewy kobiety w tym wieku chcąc poprawić jakość skóry i wygląd całego ciała powinny chodzić na basen i uprawiać jogę. 

Obie dyscypliny są idealne dla osób zaczynających swoją przygodę ze sportem, ale też tych bardziej zaawansowanych. Jeśli decydujecie się na praktykę jogi warto rozpocząć od podstawowych i spokojniejszych asan, aby z czasem przejść do pozycji bardziej dynamicznych, czyli do Ashtangi. [...] Wizyta na basenie z kolei kojąco wpłynie na wszelkie bóle stawów. Ćwiczenia w wodzie jak aqua aerobik czy po prostu przepłynięcie kilku basenów skutecznie odciąży stawy, a wykonanie określonych ćwiczeń będzie łatwiejsze. Systematyczne wizyty na pływalni wzmocnią mięśnie nóg i rąk, a my z każdych zajęć w wodzie na pewno wyjdziemy szczęśliwsze i zrelaksowane! - czytamy na blogu.

Jeżeli Ewa Szabatin ma takie ciało dzięki jodze i pływaniu w basenie to podejrzewamy, że większość fanów chcąc wyglądać jak ona oblega miejscowe zajęcia jogi i pływalnie. My jesteśmy pod wrażeniem! Dodajmy, że w podobnym wieku jest również Ada Fijał, która także zachwyca sześciopakiem na brzuchu. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.