Deynn pokazuje na nagraniu obecną formę. "Nikt już ci nie zarzuci Photoshopa"

Deynn od lat walczy o szczupłą i umięśnioną sylwetkę. Choć w międzyczasie musiała zmierzyć się z hejtem i ogromną nagonką na jej osobę po aferze z siostrą, nie poddała się. Teraz pokazała formę, a fani w szoku.

JOGA w domu dla początkujących

Deynn nie zawsze wyglądała dobrze 

Blogerka raz na jakiś czas na Instagramie publikuje swoje stare zdjęcia. W ten sposób przypomina obserwatorom, że nie zawsze wyglądała, tak jak teraz i że droga, którą przeszła była długa i kręta. W poniedziałek na jej profilu pojawiło się również kilka starych zdjęć. Większość z nich to sam początek kariery blogerki. Jak wtedy wyglądała Marita? 

Deynn pokazała zdjęcie z początków blogowaniaDeynn pokazała zdjęcie z początków blogowania www.instagram.com/deynn/

Fit gwiazda przyznała się również do tego, że nawet kiedy próbowała ćwiczyć w domu to i tak po dwóch ćwiczeniach wracała do "leżenia na telefonie". To wszystko zmieniło się, kiedy poznała Daniela Majewskiego, czyli obecnie swojego męża. 

Metamorfoza Deynn wbija w fotel

Fani, którzy obserwują Deynn od początku kariery doskonale wiedzą ile pracy musiała włożyć w to, by wyglądać tak jak teraz. Takiego widoku jednak prawdopodobnie się nie spodziewaliście.

Deynn nagrała filmik, na którym doskonale widać jej obecną formę, bez pomówień o photoshopa, czy przyjmowania odpowiedniej pozy. Co więcej, blogerka od zawsze posądzana była o powiększanie pośladków w programach graficznych, a jak jest teraz? Zobaczcie sami. 

 
BRAWO MARITA !! teraz nikt ci nie może zarzucić ze cokolwiek przerabiasz, filmik jest najlepszym tego dowodem !! - komentowali fani.

Szczupła sylwetka, krągłe pośladki są tylko potwierdzeniem tego, że ciężka praca popłaca. Wielu uważa, że gwiazda ma najlepszą sylwetkę ze wszystkich polskich gwiazd. Czy w takim razie Marita może być zagrożeniem dla Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej? Prawdopodobnie, ale kto wie, może Deynn również stanie się trenerką wszystkich Polek. Grono fanów ma już ogormne. bo na Instagramie śledzi ją ponad milion fanów. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.