Anna Wendzikowska wdzięczna Chodakowskiej. Dzięki niej ma więcej czasu dla dzieci

Anna Wendzikowska jakiś czas temu po raz drugi została mamą. Prezenterka już kilka dni po porodzie wróciła do pracy. Na Instagramie pochwaliła się też szczupłą sylwetką. Wiemy, kto jej w tym pomaga.

JOGA w domu dla początkujących

Anna Wendzikowska w ostatnim czasie nie miała łatwo. Prezenterka urodziła drugie dziecko, rozstała się z partnerem i została samotną matką. Gwiazda udowadnia jednak, że z każdej trudnej sytuacji jest wyjście, a jej obecna forma, którą prezentuje na Instagramie zaskakuje. 

Wendzikowska uwielbia odsłaniać szczupłe nogi. Już kilka dni po urodzeniu drugiej córki gwiazda wyglądała tak jakby nigdy nie rodziła. W jej social mediach pojawiło się zdjęcie, gdzie Ania najpierw pozuje z dużym ciążowym brzuchem, a trzy miesiące później z dzieckiem. Wszyscy zwracali jednak uwagę na to jak szybko udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży. 

 

Anna Wendzikowska dziękuje Ewie Chodakowskiej 

Za co? Jest kilka opcji, bowiem Ewa Chodakowska to prawdziwa bizneswoman. Biorąc pod uwagę jednak obecną sytuację dziennikarki i fakt, że raczej Wendzikowska nie ma czasu ćwiczyć na siłowni odpowiedź nasuwa nam się sama - catering. Ewa stworzyła Be Diet Catering, który okazał się absolutnym hitem, a liczba miejscowości, w których jest dostępny jest zawrotna. Co więcej, trenerka planuje podbić również zachodni rynek. 

Wróćmy jednak do Wendzikowskiej, prezenterka na swoim profilu podziękowała trenerce za pyszne jedzenie, a także podkreśliła, że teraz będzie miała więcej czasu dla swoich dzieci. 

W sumie wolę spędzać czas z dziećmi niż w kuchni, dzięki @bediet_catering że tak świetnie nasz karmisz - napisała.
 

Pod postem różne opinie. Niektórzy twierdzą, że profil Wendzikowskiej zamienił się w tablicę reklamową, inni dodają, że gotować można również z dziećmi. Pojawiły się także opinie, że catering dietetyczny to dobre rozwiązanie przy dwójce maluchów, bo wspólne pichcenie w takim wypadku może okazać się totalną klapą. 

Nie da się ukryć, że gwiazda naprawdę wzięła się w garść i chce wrócić do poprzedniej sylwetki, choć teraz wygląda już naprawdę dobrze. Czy Ewa Chodakowska jej w tym pomoże? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.