Khloe Kardashian znika w oczach. Fani podejrzewają, że jest chora

Do tej pory Khloe Kardashian była uważana za najgrubszą w rodzie Kardashian-Jenner, ale właśnie to się zmieniło. Celebrytka przeraźliwie schudła po ciąży, a niektórzy twierdzą, że jest chora.

JOGA w domu dla początkujących

Khloe Kardashian bardzo schudła 

O tym, że Khloe Kardashian schudła mówi się już od dawna. Celebrytka bardzo szybko wróciła do formy po urodzeniu pierwszego dziecka. Choć, kiedy zaczynała swoją karierę była znacznie grubsza, przez lata treningów na siłowni wykonała ogromną pracę, która przyniosła naprawdę niesamowite efekty. 

Nie da się ukryć, że Khloe Kardashian wygląda najlepiej w przeciągu całej swojej medialnej kariery. Do tej pory to Kim Kardashian grała pierwsze skrzypce, ale chyba musi ustąpić miejsca młodszej siostrze. 

 

Część fanów jest jednak bardzo zaniepokojona nowym wyglądem swojej idolki. Zdjęcie, które Khloe opublikowała jakiś czas temu obiegło cały internet i pojawiło się sporo pytań, czy przypadkiem gwiazda nie cierpi na zaburzenia odżywiania. Nie da się ukryć, że Kardashianka znika w oczach. Ma płaski brzuch, wąską talie i bardzo chude nogi. To wszystko doskonale widać na tych zdjęciach. 

 

Z kolei na innym zdjęciu fani mieli problem żeby ją rozpoznać, w sumie my też. Do tej pory Khloe Kardashian nie skomentowała w żaden sposób plotek na temat rzekomej anoreksji, ale pytań pojawia się coraz więcej. Czy gwiazda zaczęła jeszcze mocniej trenować na siłowni, przeszła na nową dietę, a może to wszystko wina stresu spowodowanego przez niewiernego partnera? 

 

Póki co nie znamy odpowiedzi na te pytanie, ale podejrzewamy, że Khloe Kardashian prędzej czy później ustosunkuje się do plotek o swojej chorobie. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.