Barabra Kurdej-Szatan w bikini. Jak wygląda?

Polskie gwiazdy rozpoczęły sezon urlopowy. Większość z nich wygrzewa się na bajecznych plażach. Do tego grona dołączyła Barbara Kurdej-Szatan, która na Instagramie pokazała seksowne zdjęcia w bikini.

JOGA w domu dla początkujących

Barbara Kurdej-Szatan pokazała się w bikini 

Barbara Kurdej-Szatan stała się popularna dzięki reklamie Play, w której zagrała już kilka lat temu. Od tego czasu pojawia się na branżowych eventach, ściankach, ale również gra w serialach, filmach i teatrze. Jej popularność jest również widoczna w social mediach, gdzie na Instagramie obserwuje ją już prawie milion fanów! Ta liczba robi naprawdę wrażenie. 

Obecnie gwiazda postanowiła uciec z zimowej Polski do znacznie cieplejszego miejsca jakim są Malediwy. Bajeczne krajobrazy, które publikuje w sieci dopełniła także swoimi zdjęciami w bikini. Jak wygląda? Zobaczcie sami. 

 

Choć większość fanów zazdrości aktorce pięknych widoków i dużo wyższej temperatury niż ta, którą mamy za oknem to niektórzy zwracają szczególną na seksowną figurę gwiazdy. Nie da się ukryć, że Barbara Kurdej-Szatan wygląda naprawdę dobrze w skąpym bikini. Jeden z fanów twierdzi jednak inaczej. 

Oj samo wciąganie brzuszka już nie wystarcza - napisał.

Choć z pewnością liczył on na jakąkolwiek odpowiedź ze strony gwiazdy, to niestety się nie doczekał, bo Kurdej-Szatan nie odpowiedziała na zaczepkę. Niedawno pojawiła się też w sieci informacja, że aktorka jest w ciąży, ale jak widać po jej ciele, ciążowych kształtów brak.

 

Nie tylko Basia, ale również jej mąż zrzucił koszulkę i odsłonił klatę. Rafał na swoim Instagramie także pochwalił się umięśnionym ciałem, a fanki rozpływają się na jego widok pisząc: 

Ale przystojniak z Ciebie <3 
 

Widać, że trend na wyjeżdżanie na wakacje wśród gwiazd stał się bardzo popularny bo w ostatnim czasie w takich pięknych miejscach przebywają również Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem, Agnieszka Hyży, Marta Wierzbicka, Jessica Mercedes i inne. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA