Ewa Chodakowska chwali się sześciopakiem pozując w bikini na śniegu

Zrobiła to już Kendall Jenner i Kourtney Kardashian, teraz Ewa Chodakowska. Trenerka, która obecnie przebywa na tygodniu metamorfoz zrzuciła ubrania, założyła bikini i wskoczyła w śnieg.

Szybki trening, który zrobisz w pracy od Ewy Chodakowskiej

Rozebrana Ewa Chodakowska pozuje w śniegu 

Pogoda za oknem iście zimowa, tym bardziej w Radawie, gdzie obecnie przebywa Ewa Chodakowska na tygodniu metamorfoz. Trenerka postanowiła pójść za trendem zrzuciła ubrania i wskoczyła w śnieg. 

Przypomnijmy, że to samo zrobiły zagraniczne celebrytki takie jak Kourtney Kardashian i Kendall Jenner, tyle, że żadna z nich nie zdecydowała się na kąpiel w śniegu. To z kolei zrobiła Ewa Chodakowska, która przepraszała swoje fanki za piski z wideo. 

PS. Sorry za te popiskiwania na filmiku  ale weź wskocz w zaspę śniegu.. na golasa.. w milczeniu .. NO NIE DA SIĘ! Jak nie wierzysz to spróbuj - napisała pod zdjęciem.

Nie da się ukryć, że trenerka wygląda fenomenalnie. Zgrabne ciało i umięśniony brzuch w czerwonym bikini prezentują się naprawdę dobrze. Niedawno gwiazda pisała o tym, że ma sadełko na brzuchu, ale na tym zdjęciu w ogóle go nie widać. 

 

Warto dodać, że tarzanie się w śniegu i morsowanie nie jest tylko fanaberią, a niesie za sobą sporo korzyści: poprawia przepływ krwi, napina skórę, redukuje cellulit i przede wszystkim hartuje. Oczywiście trzeba się do tego odpowiednio przygotować poprzez rozgrzewkę. Fani nie tylko są zachwyceni wyczynem trenerki, ale również jej obecną formą. Kto jak, kto ale Ewa Chodakowska może pochwalić się naprawdę boskim ciałem. 

Dociekliwa fanka pyta Ewę Chodakowską o to czy ma cellulit. Trenerka błyskawicznie odpowiada

Myślicie, że na stałe wprowadzi kąpiele śnieżne do swojego życia?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.