26-letni Tomasz Zarzycki został nowym Misterem Polski. Przystojny?

Jakub Kucner Mister Polski 2017 w środowy wieczór ustąpił miejsca Tomaszowi Zarzyckiemu, który objął to stanowisko w tym roku. Kim jest i czym się zajmuje na co dzień?

JOGA w domu dla początkujących

Tomasz Zarzycki został Misterem Polski 2018

Do tej pory to Jakub Kucner uważany był za najprzystojniejszego mężczyznę w Polsce, jednak w środę wieczorem musiał ustąpić miejsca Tomaszowi Zarzyckiemu. 

Nowy Mister Polski 2018 ma 26 lat i z zawodu jest modelem. Na co dzień związany z agencją Gagamodels, tą samą, która reprezentuje np. Monikę Jac Jagaciak, jedną z najpopularniejszych polskich modelek za granicą. Urodził się w Łodzi i przez kilka lat studiował logistykę, jednak to jego pasja wygrała nad zawodem. Zarzycki jest naprawdę przystojny, dlatego nie dziwi nas fakt, że projektanci chętnie angażują go do swoich pokazów. 

 

Czy nowy Mister Polski ma dziewczynę? Tego nie wiadomo. Pewne jest jednak, że w swoich mediach społecznościowych jej nie pokazuje. 

 

Tomasz Zarzycki na Instagramie 

Wszyscy dobrze wiemy, że po takich konkursach laureaci łapią swoje pięć minut. U niektórych trwa to tylko chwilę, a inni zostają na dłużej. Tak było w przypadku Rafała Maślaka, który był Misterem Polski kilka lat temu, a do dziś pojawia się na branżowych eventach i ściankach. Czy będzie podobnie z Tomaszem Zarzyckim? Czas pokaże. Wiemy jednak, że nowy Mister Polski uwielbia chwalić się swoją umięśnioną klatą i sześciopakiem na brzuchu w swoich social mediach. 

 

Fanki są zachwycone jego uśmiechem i niebieskimi oczami. 

Boski Adonis - komentują.

Myślicie, że uda mu się teraz zrobić wielką karierę? 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.