Polska modelka pokazała swoje niedoskonałości. Fani są zachwyceni

Sandra Kubicka to z pewnością jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która robi karierę za granicą. Fani od zawsze zachwycają się nad jej ciałem, a ona pokazała teraz, że nie jest idealna.

JOGA w domu dla początkujących

Sandra Kubicka jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek 

Modelka choć robi zawrotną karierę za granicą to również w Polsce jest bardzo popularna. Na co dzień Sandra Kubicka mieszka w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda dużo podróżuje po świecie, ale stara się również sporo czasu spędzać w Warszawie. Sandra nie tylko jest piękna, ale również przedsiębiorcza. W jednej z warszawskich knajp The Cold Pressed Juices stworzyła swoje adaptogeny, które pozwalają cieszyć się zdrowiem i doskonale wpływają na wygląd skóry. Podejrzewamy, że to może być jeden z jej dietetycznych trików. 

Sandra głównie pojawia się w kampaniach strojów kąpielowych, ale chyba to nikogo nie dziwi. Modelka ma boskie ciało. Okazuje się, że nie jest ono wcale tak idealne jak się wydaje. 

 

Modelka ma zarysowane mięśnie brzucha, wąską talię i krągłe pośladki. To właśnie na nich obserwatorzy dopatrzyli się pewnych niedoskonałości. 

Sandra Kubicka pokazała rozstępy

Do niedawna rozstępy traktowane były jako jakaś skaza, coś złego. Teraz coraz więcej gwiazd i zwykłych osób decyduje się na pokazywanie ich w sposób naturalny, że jest to coś normalnego, co każdy z nas ma. Niektóre z nich nawet podczas dużych kampanii reklamowych proszą aby nie retuszować rozstępów czy cellulitu na ich skórze. 

Sandra Kubicka opublikowała kolejne zdjęcie w bikini. Modelka wygląda na nim naprawdę dobrze, a do tego bardzo naturalnie. Na jej twarzy nie ma makijażu, a włosy wyglądają jakby ułożył je wiatr. 

 

Na udzie i pośladku widać, że modelka ma delikatne rozstępy, ale nie ukrywa ich. Po jej pozie możemy wywnioskować, że nawet chce nam je pokazać. Fani nie mogą wyjść z zachwytu nad nowym postem gwiazdy. Co ciekawe pod zdjęciem nie pojawił się żaden obraźliwy komentarz. To tylko pokazuje, że te niedoskonałości, które kiedyś były wyśmiewane teraz coraz częściej odbierane są jako coś zwykłego, normalnego. 

Zgadzacie się z tym? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.