Healthy Plan by Ann - akcesoria kuchenne, które pomogą ci w walce o fit sylwetkę

Anna Lewandowska od zawsze powtarza, że ćwiczenia to tylko połowa sukcesu w walce o szczupłą sylwetkę. Tak samo istotne jak aktywność fizyczna jest także prawidłowe odżywianie, które ma znaczący wpływ na naszą formę. Zobaczcie akcesoria kuchenne sygnowane nazwiskiem znanej trenerki, które pomogą wam w walce o fit sylwetkę!

Lunchbox

Przygotowując posiłek pamiętaj o tym, że powinien się on składać z pełnowartościowych produktów bogatych w różnorodne witaminy i minerały. Zadbaj nie tylko o odpowiedni bilans kaloryczny, ale także o właściwy stosunek mikro i makro składników. Najlepiej, jeśli posiłki będziesz przygotowywać w domu, co pozwoli ci na kontrolowanie proporcji oraz jakości poszczególnych produktów. By zawsze móc mieć przy sobie pożywny obiad czy zdrowe przekąski, wyposaż się w funkcjonalny lunchbox, który pozwoli ci ograniczyć jedzenie spożywane na mieście. W tym przypadku świetnie sprawdzą się pojemniki z serii Healthy Plan by Ann. Lunchboxy sygnowane nazwiskiem Anny Lewandowskiej wyposażone są w szczelne zamknięcia oraz w wiele przegródek o różnych wielkościach, które pozwalają na łatwe przechowywanie i przewożenie żywności. Dzięki zróżnicowanym pojemnościom i kształtom, będziesz mogła wybrać lunchbox najlepiej dopasowany do twoich potrzeb.

Lunchboxy by AnnLunchboxy by Ann fot. Materiały partnera

Butelka na wodę

Spożywanie odpowiedniej ilości wody to podstawa. Jej brak negatywnie wpływa na nasz stan zdrowia oraz samopoczucie. Niedobór wody powoduje m.in. zmęczenie, brak koncentracji, problemy ze snem oraz niechęć do wysiłku fizycznego, dlatego prowadząc aktywny tryb życia nie możemy zapomnieć o odpowiednim nawodnieniu. W piciu właściwej ilości wody pomóc ci może funkcjonalna butelka z serii Healthy Plan by Ann, która w nakrętce posiada wskaźnik dziennego spożycia. Wykonana z tritanu odpornego na uszkodzenia, będzie służyć ci przez lata. Szczelna, praktyczna i wygodna, znakomicie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i w trakcie podróży. 

Butelki na wodę by Ann / Materiały partnerówButelki na wodę by Ann / Materiały partnerów 

Zobacz także inne akcesoria kuchenne z serii Healthy Plan by Ann!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.