Grażyna Wolszczak pokazała jak ćwiczy. Gwiazdy kochają ten trening

Niedawno Grażyna Wolszczak przy okazji swoich 60-tych urodzin opublikowała zdjęcie brzucha. Fani nie mogli wyjść z zachwytu nad fotką, bo aktorka wygląda fenomenalnie. Teraz pokazała jak ćwiczy.

JOGA w domu dla początkujących

Jak trenuje Grażyna Wolszczak? 

Nowy rok, nowa ja. Grażyna Wolszczak również pochwaliła się swoimi noworocznymi postanowieniami. Wśród nich przede wszystkim te sportowe. Jakiś czas temu aktorka z okazji swoich 60 urodzin zaprezentowała znakomitą formę, a jej zdjęcie obiegło cały internet. 

 
Kolejnych 10 lat minęło, a kaloryfera wciąż brak!!! Koszulka z przepowiednią na następne 10 ?: Say yes to new adventures! Przypadek? Nie sądzę... - podpisała zdjęcie. 

Fani zastanawiali się w czym tkwi jej sekret. Wszyscy dobrze wiemy, że czym ciało starsze tym trudniej zadbać o jędrność skóry i jej wygląd. Nie ma jednak lepszego sposobu na utrzymanie szczupłej sylwetki niż dieta i trening. Aktorka również zdaje sobie z tego sprawę, dlatego postawiła na innowacyjną metodę jaką jest trening z elektrostymulacją. 

 

Z podpisu pod zdjęciem dowiadujemy się również, że gwiazda ćwiczy jogę. Ta z kolei pięknie wysmukla nasze ciało i wycisza. 

Jedna z fanek zapytała Grażynę Wolszczak o to, czy trening EMS rzeczywiście przynosi efekty i czy jest zadowolona. Oto co odpowiedziała: 

Jestem mega zadowolona!!! Nic nie daje tak szybkich efektów! Bardzo polecam - napisała. 

Choć mogłoby się wydawać, że podczas takiego treningu to głównie maszyna za nas wykonuje robotę, to jak widać na załączonym wideo trzeba też samemu włożyć w to sporo wysiłku i pracy. 

My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, a wy? Dodajmy, że z takiej samej metody korzystają również inne gwiazdy, chociażby Sylwia Nowak. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.