Agnieszka Hyży odpowiada na zaczepny komentarz męża seksownym zdjęciem

Niedawno Agnieszce Hyży oberwało się za to, że pozuje w bikini, choć jest na wakacjach. Gwiazda jednak chyba za bardzo się tym nie przejęła. Pod zdjęciem pojawił się także komentarz Grzegorza Hyżego, na który prezenterka odpowiedziała seksownym zdjęciem.

JOGA w domu dla początkujących

Fala hejtu wylała się na Agnieszkę Hyży za zdjęcie w bikini 

Gwiazdy narażone są na hejt w internecie. Niestety, wiele z negatywnych komentarzy nie jest konstruktywną krytyką, a naprawdę chamskimi, lub nieodpowiednimi wypowiedziami obserwatorów. Agnieszka Hyży musiała się z tym zmierzyć po tym, jak wrzuciła na Instagram zdjęcie w bikini. Choć na pierwszy rzut oka nie ma w tym nic dziwnego, bo dodajmy, że gwiazda obecnie przebywa na wakacjach to jednak komuś się to mocno nie spodobało. 

Paulinie Sykut zrobili taką aferę o majtki a tu proszę koleżanka pozazdrościła i sama się rozebrała. Rozumiem chęć pochwalenia się wakacjami ale po co zaraz się rozbierać. Tego to ja nigdy nie zrozumiem dlaczego celebrytki same się rozbierają robią selfie i wystawiają na portale a potem mają pretensje, że ich prywatność jest naruszana...mniej hipokryzji więcej konsekwencji - napisała jedna z obserwatorek.

Agnieszka oczywiście postanowiła odpowiedzieć na zaczepny komentarz. Jej odpowiedź możecie przeczytać w tym artykule. Pod tym samym zdjęciem pojawił się również komentarz od Grzegorza Hyżego, który twierdzi, że jego żona tak dobrze wygląda bo wstrzymuje powietrze w płucach. 

Chyba po karetkę, bo żona zapowietrzyła się od wstrzymywania powietrza - napisał w odpowiedzi na inny komentarz.

Kilka dni później Agnieszka odpowiedziała w swoim stylu. 

Hyży odpowiada zaczepnemu mężowi seksownym zdjęciem 

Agnieszka Hyży ma naprawdę ogromny dystans do siebie. Prezenterka już nie raz to pokazywała chociażby w social mediach. Tym razem gwiazda postanowiła odpowiedzieć na zaczepny komentarz swojego męża nie tylko słowami, ale również bardzo seksownym zdjęciem. 

 
@grzegorzhyzy ja nie wiem jak dam radę tak przez całe wakacje na wciągniętym brzuchu i bez powietrza, tak wygląda zapowietrzona żona - odpowiedziała.

Fani nie mogą wyjść z zachwytu nad figurą gwiazdy. W komentarzach piszą, że nie tylko ma boskie ciało, ale przede wszystkim jest naturalna, a to się w dzisiejszych czasach ceni. Inni zaś zwracają także uwagę na wcześniej wspomniany dystans, który prezenterka ma do siebie. 

Dobrze wygląda? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.