Marta Wierzbicka drastycznie schudła. Nowe zdjęcia aktorki to potwierdzają

Marta Wierzbicka stała się głównie znana z roli Oli w "Na Wspólnej". Obecnie częściej widzimy ją w teatrze niż w telewizji, ale dobrze, że jest Instagram. Aktorka pokazała nowe zdjęcie i zaskoczyła wszystkich.

JOGA w domu dla początkujących

Marta Wierzbicka schudła 

W pewnym momencie swojej kariery Marta Wierzbicka była naprawdę bardzo medialna. Chodziła na branżowe eventy, pokazy, pozowała na ściankach. Po tym jak podjęła decyzję o opuszczeniu produkcji "Na Wspólnej" słuch po niej zaginął. Oczywiście gwiazda nadal gra tyle, że głównie w teatrze. Dobrze, że żyjemy w erze social mediach, bo chociaż tam fani mogą podpatrzeć co się dzieje u Marty. 

 

Od kilku lat Wierzbicka stawia na znacznie krótsze włosy, niż te, które miała na początku kariery. Jest coś jeszcze co się u niej zmieniło... waga! Gwiazda drastycznie schudła, a jej najnowsze zdjęcia z wakacji tylko to potwierdzają. 

 

Na tym zdjęciu doskonale widać jak mocno zeszczuplała aktorka. Bardzo szczupłe ręce nie tylko nam, ale również fanom od razu rzuciły się w oczy. W komentarzach pojawiło się również sporo pytań o wagę gwiazdy. 

Jesssu... jaka chudzinka - skomentowała Lara Gessler.

Naga Lara Gessler na Instagramie. Co na to jej mama?

Wyglądasz jakbyś nic nie jadła w tym Singapurze - dodała inna fanka. 
Marta, jakaś Ty chuda! - podkreśliła inna.

Nie sposób się z tym nie zgodzić. Marta naprawdę zeszczuplała. Aktorka na jedno z pytań jak udało jej się tak schudnąć odpowiedziała, że to kwestia perspektywy i zdjęcia. No cóż, może i tak, ale jednak mimo wszystko wydaje nam się, że to kwestia zgubionych kilogramów. 

 

Dobrze wygląda? 

Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini. Fani patrzą tylko na brzuch

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.