Kolejna amerykańska aktorka przyznała się do anoreksji. Przerażające zdjęcia

Bella Thorne to amerykańska aktorka młodego pokolenia. Dziewczyna uważana jest za jedną z piękniejszych i seksowniejszych w Hollywood. Na Instagramie pokazała wstrząsające zdjęcia sprzed kilku lat.

Coraz więcej gwiazd przyznaje się do tego, że cierpiało na zaburzenia odżywiania. W Polsce mówił o tym Mikołaj Roznerski, a jego wyznanie wręcz zszokowało fanów. Za granicą wszyscy podejrzewają, że ogromny problem ma również modelka Bella Hadid, która jest coraz chudsza. Wiemy, że jest to problem i właśnie o nim głośno powiedziała aktorka Bella Thorne, która opublikowała wstrząsające zdjęcia. 

Bella Thorne cierpiała na anoreksję 

Teraz świat uważa ją za jedną z piękniejszych aktorek w Hollywood. Okazuje się, że dziewczyna przez kilka lat swojego życia i pracy była wiecznie zestresowana, a co za tym idzie, nie jadła. W pewnym momencie swojej kariery była już naprawdę zbyt szczupła. W podpisie pod postem na Instagramie napisała, że bardzo chciała kochać swoje ciało, ale patrząc na te zdjęcia, nie kochała go wcale. 

Zdjęcie zostało zrobione pod koniec 2016 roku. Rok 2018 był rokiem kiedy odzyskałam zdrowie. Tak wyglądałam kiedy byłam zestresowana. Ciężko mi się pracowało nad apetytem. Chciałam kochać swoje ciało, ale te zdjęcia sprawiają, że nie kocham nic w tym temacie

- napisała.

 

Rok 2018 był dla Belli Thorne przełomowy, bo, jak przyznała, to właśnie wtedy udało jej się odzyskać zdrowie. Trzeba przyznać, że gwiazda teraz wygląda zupełnie inaczej. Jej ciało nabrało kształtów, a twarz jest jakby weselsza. 

 

Miejmy nadzieje, że Bella nie wróci już do starych nawyków. Nie tak dawno Demi Lovato również publicznie przyznała się do tego, że w pewnym momencie swojej kariery cierpiała na bulimię, ale dzięki sportowi udało jej się z tego wyjść. 

 
Więcej o:
Komentarze (12)
Kolejna amerykańska aktorka przyznała się do anoreksji. Przerażające zdjęcia
Zaloguj się
 • psi_zgryz

  Oceniono 8 razy 8

  A ja mam zatwardzenie, i nikt o moich problemach nie pisze. Jestem zdruzgotany. Pomozcie Redakcjo!

 • bellum-omnium-contra-omnes

  Oceniono 1 raz 1

  "Kolejna amerykańska aktorka przyznała się do anoreksji" bo przyznawanie się do bycia gwałcona w dzieciństwie oraz molestowaną przez tatów i wujków jest już niemodne.
  Czekamy na przyznawanie się polskich aktorek.
  Oraz Grodzkiej.

 • kinio101

  Oceniono 1 raz 1

  Niejedna dałaby wiele żeby tak wyglądać jak ona w 2016 r.

 • antykonformista

  Oceniono 3 razy 1

  Anorekcja = presja. Porozmawiajmy o presji, czyli o przyczynach, a nie o skutkach. Pod czyją presją była ta pani? Rodziny? Menadżerów? "Przyjaciół"? Anoreksja powinna być ścigana prokuratorem. Przypadki wzbudzenia jej sobie samej wewnątrz głowy są tak rzadkie, jak próby samobójcze bez wpływu innych ludzi. Zdarzają się. Genetyka zaprowadza ludzi w tzw "kozi róg". ale bardzo, bardzo niewielki odsetek.

 • borys_heinza

  0

  Bo dopiero teraz o tym piszesz i w dodatku nie dołączyłeś zdjęcia ani filmiku potwierdzającego Twoje zatwardzenie.
  Tak czy siak jesteśmy z Tobą i gratulujemy odwagi w tym szczerym wyznaniu.

 • borys_heinza

  Oceniono 2 razy 0

  A poseł Suski z anoreksją wygrał - kolejny sukces PiS

 • telewy2

  0

  Mi się bardziej podoba ta z 2016.

 • sir.fred

  0

  Zwykłe zdjęcia chudej osoby. Co w tym przerażającego?

 • qwerfvcxzasd3

  Oceniono 4 razy -2

  Dobrze wyglądała. Po co się roztyła?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX