Natalia Siwiec na rajskich wakacjach. Wszyscy patrzą na jej brzuch i nogi

Odkąd Natalia Siwiec została Miss Euro 2012 stała się bardzo popularna. Już wkrótce na Instagramie obserwować ją będzie milion fanów. Póki co wszyscy patrzą na jej brzuch i długie nogi.

JOGA w domu dla początkujących

Natalia Siwiec na rajskich wakacjach w Meksyku 

Natalia Siwiec uwielbia podróżować. Gwiazda tym, razem postanowiła udać się na urlop bez swojej małej córeczki Mii, ale za to z mężem. Para wspólnie z przyjaciółmi przebywa w uwielbianym przez gwiazdy Meksyku. 

Na Instagramie Siwiec nie brakuje relacji z bajecznego Tulum. Gwiazda chętnie chwali boskim, szczupłym ciałem. Niektórzy zwracają szczególną uwagę na to, że gwiazda jest teraz szczuplejsza niż przed ciążą. 

 

Nie obyło się także bez kontrowersji podczas urlopu Siwiec. Modelka poczuła się tak swojsko, że zrzuciła biustonosz i odsłoniła... sutki. Fani zauważyli je pod prześwitującą sukienką. 

 

Żadne zdjęcie nie wzbudziło jednak takiego zachwytu, jak te, które zobaczycie poniżej. Natalia Siwiec napięła na nim mięśnie brzucha, a jej pozycja jeszcze mocniej optycznie wydłużyła jej nogi. Fani są zachwyceni. 

 
Ciało idealne!!!! - komentowali. 

Nie da się ukryć, że gwiazda ma idealne ciało. Patrząc na jej figurę aż trudno uwierzyć, że gwiazda rok temu została mamą. Wiemy, że taka sylwetka to z pewnością zasługa zdrowej diety i ćwiczeń, a także genów. Nawet w ciąży Natalia Siwiec była bardzo szczupła. Niektórzy twierdzili nawet, że to nie ona urodziła dziecko, tylko ktoś inny. Nic bardziej mylnego, gwiazda niejednokrotnie publikowała zdjęcia, na których widoczna była brązowa linia na jej brzuchu, która była ostatecznym dowodem na to, że to Siwiec była w ciąży, a nie żadna surogatka. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.